Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másodunokatestvérrel tapi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodunokatestvérrel tapi és csók. Elítélendő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
részemről rokonnal az.
2012. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ!

romáknál nem annyira....

2012. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy rokonnal sem tenném! Akármilyen távoli is.
2012. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Elég gáz...
2012. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, a másodunokatestvér is nagyon közeli rokon, bárki bármit is mondjon.
2012. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ. ha pl együtt nőttetek fel,tehát közös család voltatokakkor szerintem elég beteges...de ha ez nem áll van és mondjuk csak felnőttkorban ismertétek meg egymást akkor kicsit más helyzet.

Másodunokatestvérek között nincs vérfertőzés,a házzasság is engedélyezett...tehát elvileg nincs akadálya....de én nem tudnám elképzelni az biztos :)

2012. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a rokonság dolgok kuszák,ha van mondjuk az öreganyám testvérének az unokája,azzal már lehet.Unokatestvérekkel nem igazán érdemes,én tartanék a mutáns gyerekektől.De ha csak néha dugtok,és nem csináltok családot,az nem annyira nagy baj,na persze nem szabadna,de ezzel nem ártatok senkinek.
2012. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Öreganyám testvérének az unokája is csak rokon, még ha távoli is. Soha nem tudnék rá úgy nézni, hogy nemi vágyat érezzek iránta. Ha pedig valami szexuális dolgot csinálnék vele, még ha csak tapiznám is, soha az életemben nem tudnék a szemébe nézni többet!!!
2012. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!