Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok megtehetik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok megtehetik, hogy ne válaszoljanak egy fiúnak, aki rájuk ír, akkor ugye a fiúknak is joga van ahhoz, hogy a rájuk író lájkokat kérő vagy számukra nem vonzó lányoknak ne írjanak vissza?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

hülye kérdés...

A cybertérben azt csinálsz, amit akarsz.

2012. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, milyen hülye kérdés már ez?
2012. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy a fiúkat miden lány lebunkózza, közben amit ők csinálnak sem jobb, de őket nem lehet sértegetni, ők szentek és sérthetetlenek, meg ártatlan angyalok. Közben meg elég durva dolgokat is megtesznek a mai lányok, tudnék mit mesélni.
2012. nov. 30. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Fordítva is igaz, nyugi. A csajokat is "lebunkózzák" tudtommal, ha nem írnak vissza. Én néha visszaírok, de előfordult, hogy akkor is lebunkóznak, ha egy ideig beszélgetek vele és finoman közlöm, hogy nem szeretném folytatni (magyarul: illemből válaszolok). Ezért is jutottam egy ideje oda, hogy mindegy, ha nem válaszolok már először se. Minek adni alá a lovat? Később a többség(!) annál inkább nem nyugszik bele, ha nem akarok tőle semmit.


Különben, természetesen épp annyira emberi jogod, annak válaszolsz, akinek akarsz. Én, ha egyáltalán írnék fiúnak, nem sértődnék meg vagy bunkóznám le, ha nem ír vissza. Ha már odáig süllyedek, hogy lány létemre én könyörögjek, igyekeznék nem süllyedni még tovább. Inkább nagyvonalúan úgy tennék, mintha nem is lett volna fontos a dolog.

2012. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fészbukról van szó? Csak mert ott egy csomó esetben nem is kézbesítődik a levél. Írtam már pár olyan embernek, aki nem volt az ismerőseim közt és nekem is írtak olyanok, akik nem voltak felvéve és se ők, se én nem kaptuk meg.

Egyszer pl. írtam egy börzén kép alá a csajnak, hogy ment neki pm. Írt, hogy nincs sehol. Elküldtem még 2x, semmi... Akkor írtam neki kép alá, hogy írjon ő nekem és majd arra válaszolok. Írt, megkaptam, válaszoltam, és akkor kapta csak meg az előző 3 levelem is. Ennyit a fészbukról...

Nehogy azt hidd, hogy sokan direkt nem válaszolnak.


Társkeresőn meg miért ne tehetnéd meg?

2012. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de őket nem lehet sértegetni, ők szentek és sérthetetlenek, meg ártatlan angyalok. Közben meg elég durva dolgokat is megtesznek a mai lányok, tudnék mit mesélni."


Régen is megtették volna, ha tehetik, vagy meg is tették, csak még jobban tereltek, mert még "angyalibbnak", "szentebbnek" kellett magukat beállítani.

Különben, ettől függetlenül, elég sokan szidjátok a lányokat. Hiába gondolják a lányok, hogy őket nem lehet szidni, megteszik a fiúk. Na nem én gondolom, nekem rég tökmindegy, aki olyan, úgyis talál okot, hogy szidhasson... na meg, mindenkivel úgysem jöhetek össze, mindenkinek úgysem felelhetek meg.


Egyébként meg, a srácok is egyre inkább azt gondolják, hogy ők csupa jóság, tisztesség, becsület, meg bármit akarnak, az jogos, természetes... a lányok meg szemetek, bunkók, stb.


Mindkét nem hárít. Én már beleuntam az egészbe, részemről. Nem szidok senkit, ha engem szidnak meg teszek rá. :D

2012. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha mi nem írunk vissza egy fekete ruhás halálbrigád megkeres minket és módszeresen szitává lő.
2012. dec. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!