Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rájöttem, hogy nálam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy nálam nagyon is számít az arc és tényleg emiatt lenne nehéz olyan lányt találnom, aki megfelelne a számomra külsőre és egyben jellemre is?

Figyelt kérdés
Elég fura ízlésem van lányok terén, valaki szerint jó csajokra bukom, mások szerint ezek a lányok átlagosak, megint mások szerint csúnyák. De megfigyeltem valamit az arcon, ami mindegyik lánynál, aki bejött nekem valamilyen szinten megfigyelhető volt. Általában a szeme fog meg, például egy mandulavágású jobban bejön, mint egy túlságosan nagy, golyó szem vagy hogy szoktál nevenzni. Aztán lehet furcsa, de nekem semmi bajon a nagy orrú lányokkal sem, ha az archoz passzolnak, épp emiatt vitáztam egyik haverommal, aki egyből lehurrogott, egy tök aranyos lányt, aki még mosolygott mikor hallotta, hogy róla vitázunk én meg védtem. :D Na szóval a szívás, hogy még így is eléggé finnyás vagyok, hiába nézek el mások szerint csúnya tulajdonságokat, vagyis tartok vonzónak. Amúgy van egy lányról egy képem, amit mindig örömmel megnézek. valahogy az ő arca különösen bejön. Ráadásul ő is zöld szemű, talán tisztább zöld, mint én, mert az enyém inkább kékeszöld, de egyébként többnyire a barna szemű lányok jönnek be, de nem igazán a szemszín a lényeg, mert kék szemű, szőke lány is megtudott már fogni pusztán az arc formája és szemei által. Ennek ellenére nincs szerencsém a párkapcsolatban, aminek van pár oka. De má értem miért nem tudott megfogni sok lány úgy igazán, mert az arc ne volt rendben, nem jött be arcra valamilyen okból a lány. A testben annyira nem vagyok válogatós úgy vettem észre, nem vonzanak a túlsúlyos lányok max egy kis felesleg belefér.
2012. dec. 1. 02:04
 1/4 jin ***** válasza:
Én nem tartom magam válogatosnak sem finnyásnak azert mert szeretem a szép csajokat.Inkabb igényesnek...
2012. dec. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed, de hol a kérdés???
2012. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon jóképű, akkor nem válogathatsz, azzal kell beérned, ami jut. Már átlagos külsejű fiú is csak a csúnya lányoknak kell.
2012. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat randiztam eddig és sokszor nem jöttem össze az adott lánnyal mert nem tetsyett arcban viszont akkor se azt néztem, hogy milyen szemgolyója van, hanem hogy édes, szimpatikus legyen nekem.Netten kevés ilyen lányt fogtam ki.Élőben rengeteg ilyen lány járkál az utcán, de őket nehezebb "felszedni"(utcai ismerkedés sok csajnak nem jön be)


Szerintem nincs azzal gond, hogy nem jön be akárki, viszont nem kell apróságokba belekötni, mert az már agybetegség.

2012. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!