Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne az idős pasik jöjjenek oda hozzám hanem a korosztályom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és mindenki meglepődik ha megmondom, mert olyan 17-nek nézek ki.

pedig festem magam meg nem öltözködöm túl elegánsan és öregesen.

annyira unom hogy mindig a 30-50 év közötti pasik jönnek oda hozzám ismerkedni mikor én huszonéves barátot szeretnék.

nem életem párját keresem csak valakit akivel rövidebb távon jólérzem magam, szép a teste és jó vele szexelni...

de az idősebbekről előbbit nem igazán lehet elmondani, hízelgéssel, pénzzel akarnak megvenni ami engem nem vonz, fontosabb most még a szebb külső, inkább legyen szegény de helyes az illető.

hogy érjem el hogy ne az idősek akarjanak ismerkedni velem és ilyenekkel előállni hogy családot, gyereket akarnak? (én nem akarok még jó 6-7 évig és menekülök ettől a szövegtől).

menjek oda én a fiatal srácokhoz?

az 1-2 évvel fiatalabbak is nagyon tetszenek, semmiképp nem tudom elképzelni magam egy nagyon érett pasival aki végleg le akarja kötni magát.


2012. dec. 1. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
az idősebb pasik sem feltétlenül akarják lekötni magukat...sőt van amelyik éppen csak szexet akar :-)
2012. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akik hozzám odajönnek ilyeneket mondanak hogy komoly kapcsolatot akarnak... de akár szexet akarnak, akár komolyat nekem nem kellenek mert túl idősek!
2012. dec. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

velem is ez van:D 16éves vagyok, és nagyon népszerű vagyok a pedofilok köreiben..:D

de nem értem ezt a kérdést.. ha még fiatalabbnak is nézel ki, hogyhogy az idősebb pasik keresnek?o.O még ha idősebbnek tűnnél...

mármint, mit akarna egy 30-50 éves fazon egy 17évesnek kinéző lánytól?

2012. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket és menj oda a fiatalabb pasikhoz.
2012. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
detto. Azért az idősebbek mennek oda hozzád, mert ők már tudják mi a jó! ;) a huszonéves srácok gyökerek... de azért még én is reménykedem, amiben te! 19L
2012. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 (Z) ***** válasza:
A fiatalságodból hamar kigyógyulsz, néhány év múlva örülni fogsz, ha 30-50 közötti pasik igyekszenek jók lenni Nálad ... Egyébként a fordítotja is létezik: fiatal lányok üldöznek idősebb pasikat. Legalábbis én ezt tapasztalom.
2013. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy beképzelt hülye p*!csa vagy! Ráadásul elég alulfejlett szar lehetsz ha 17-nek nézel ki!

Már a tizenévesek is 10 évvel idősebb pasikkal kavarnak! Neked meg kimaradt a gyerekkorod, vagy mi a f*sz?!

2013. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!