Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy és mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy és mikor mondjam meg neki, hogy összejönnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki bejön, mindig mosolyog, szemkontaktus. Csomót beszélünk facen, bírjuk egymást. Elhívtam randizni jól éreztük magunkat, jókat beszélgettünk meg minden. Szeretnék vele összejönni, de még nem ismerjük egymást túl régóta, és nagyon 'jókislány': templomba jár, a hétvégéket a családjával tölti, nem nagyon jár bulizni. (Én 16 vagyok ő 15.)
2012. dec. 1. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Randizgassál még vele vagy mehetnél templomba is.
2012. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged mennyire zavar az, hogy ő "jókislány"? Ha zavar, akkor inkább hagyd, ne várd el azt, hogy a kedvedért megváltozzon. Amúgy meg szerintem nem feltétlenül kell elmondanod neki azt, hogy összejönnél vele, pár randi után úgyis tudni fogja, hogy mit érzel, és nem lesz szükség szavakra.
2012. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem zavar,még talán örülök is neki,hogy a sok span után vki értelmessel tudok beszélgetni am kösz :)
2012. dec. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!