Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjam meg az Igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg az Igazit?

Figyelt kérdés

25 éves ffi vagyok és nem találom a másik felem. Igazából nem érdekel senki és sem igazán másokat. Baráti körben ritkán bukkannak fel nők, akikkel egyáltalán beszélgetni lehet, társkereső oldalakról már lemondtam... elég magányos vagyok, nem tudom mit kéne jobban csinálnom...

Köszi a hasznos tanácsokat!



2012. dec. 2. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, és a többi már menni fog magától!
2012. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd jön, de azért ismerkedni kell. Én is így vagyok vele, hogy senki nem tudja igazán felkelteni az érdeklődésem, csak én nőből vagyok. Voltak már kapcsolataid?
2012. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de valljuk be nem a ruha teszi az embert. A többivel meg nehéz mit kezdeni...
2012. dec. 2. 09:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, voltak, most egyiket sem "sírom vissza", tapasztalatnak nem volt rossz.
2012. dec. 2. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Probalj uj helyekre jarni, uj dolgokat kiprobalni es igy masfajta emberekkel megismerkedni. Bar ez attol is fugg, hogy merrefele laksz.
2012. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a barátnőm is keresi az igazit:)

24 éves és csinos


te merre laksz? megismerkedhetnétek


23l

2012. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már elég sok új dolgot kipróbáltam, 25 évesen már nem az újdonságokra vágyom, hanem csak egy szerető társra.
2012. dec. 2. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Uj dolgok=uj emberek, csak ezert javasoltam.
2012. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
merre laksz?én is a lelki társam keresem!!!!
2012. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!