Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportoló fiúknak szól leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló fiúknak szól leginkább! (de bárki írjon, ha véleménye van) Miért van ez?

Figyelt kérdés

A környezetet nagyon nem szeretném leírni. A fiú sportoló én egy átlagos lány vagyok. Bárkit megkaphat igazából, mert roppant helyes és nagyon vonzó személy. Ő szúrt ki magának majd én is figyelmes lettem rá. Folyamatosan nézett majdnem beszéltünk, majd megtorpant. Én megkerestem őt írtam neki és nem válaszolt. A következő alkalommal szintén találkoztunk volt egy kínos szituáció, amiben nem hagytam el magam. Sarkon fordultam. A végén összetalálkoztunk és csak egymásra néztünk hosszan, én leültem, és ő elment köszönés nélkül. Tudom nagyvonalú...de miért lehet ez?


Semmibe néz? Akad ezer egy ember az ujjára)valljuk be őszintén, minden csaj bukik rájuk, akkor miért kellene neki komoly kapcsolat)? Megijedt tőlem, mert én nem vagyok egy könnyen kapható és kerül?

Inkább kerül, mert lehet az érzelmektől fél?

Azért merem ilyen biztosan leírni, mert láttam, nem hiába néz úgy és nem hiába akart oda jönni....

egy tanácsot is kérhetnék? :S



2012. dec. 2. 16:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
átlagos lányt úgy értem: hétköznapi ...nem vagyok híres stb.
2012. dec. 2. 16:52
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen bonyolult a dolog. Lehet, hogy csak nem vagy szimpatikus a számára.
2012. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

minden csaj bukik rájuk, akkor miért kellene neki komoly kapcsolat


talán mert ő is ember és neki is vannak érzései, esetleg vágyik a szeretetre, társra stb... ne légy buta

2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mondták többiek is, hogy folyamatosan figyel...meg úgy látom rajta, hogy valami van...szimpatikus nem hiszem, hogy nem lehetek neki....csak akkor miért nem nyit...
2012. dec. 2. 16:57
 5/22 A kérdező kommentje:

nagyon sokan kihasználják a sportolói helyzetüket, pláne ha jól is néznek is....tudom hogy vágyik a szeretetre, meg mindenki.....de akkor ha néz és látok benne valamit azt az ember látja mikor valaki máshogy néz akkor miért nem nyit felém....

félre ne értsétek: nem vagyok beképzelt, mindig is önbizalom hiányban szenvedtem, és fura mikor egy srác megdicséri a külsőm... jól esik persze, de alig akarom elhinni, ezen a helyszínen ahol voltunk vakartam magamról a srácokat..de engem nem érdekelt egyik sem...

2012. dec. 2. 17:00
 6/22 anonim ***** válasza:

2012-t írunk ha nem vagy súlyosan maradi te is kezdeményezhetsz ám :D

Így legalább biztosra tudnád bejössz e neki vagy sem, ez 5 perc beszélgetés után tiszta sor, és nem ezen kattogna az agyad hetekig ;)

2012. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok, már most teljesen mindegy, hogy leszólást vagy pozitivat...de valamit írjatok, mert engem egyre jobban elkezdett érdekelni, nem érdekel, hogy sportoló, egyszerűen megláttam benne valamit a legelején....és akkor fogalmam nem volt mit csinál...de engem soha nem érdekelt....mert ha esélytelen akkor valahogy elfelejtem és nem gondolok rá..
2012. dec. 2. 17:03
 8/22 A kérdező kommentje:

6. tudom, hogy 2012 írunk, de én nem vagyok az a típusú :S

sajnos párszor már bebuktam ezzel és megmondom őszintén elment a kedvem attól...és megtettem az első lépést írtam neki :) de nem válaszolt :S

Mivel az összes csaj rájuk akaszkodik, meg mennek oda hozzájuk én nem akarok a többi közül az egyik lenni, tudom ez maradi, de én ezt talán egy jó pontnak is vélném ...hisz látja nem vagyok ugyanaz mint a többi, van egy tartásom...még ha 2012 is írunk a nők lehet bátrabbak, de attól még egy férfinak a véleménye erről más..vagy rosszul gondolom fiuk?

2012. dec. 2. 17:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de egy sportoló aki népszerű a lányoknál, és van közösségi élete szerinted milyen gyakran nézi az üzeneteit ?

Lehet már rég kiment a fejéből az egész.

Továbbá ha mindenben ilyen vagy hogy feladod a próbálkozást akkor nem leszel valami sikeres az élet semmilyen területén sem.

Ha tetszik akkor küzdj meg érte, biztos sokkal jobban fog esni ha majd más csajszival az oldalán látod.

Most bocs nem azért írom de ha nem lépsz valamit állítom 1 hét múlva megint itt leszel a "Nagyon tetszik egy srác de összejött egy másik lánnyal hogy felejthetném el ? " kérdéssel.

TEGYÉL VALAMIT AZ ÜGYBEN !

Ha meg annyira nem érdekel felejtsd el.

2012. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de leírom nyersen a véleményem.

______________________

"Bárkit megkaphat igazából, mert roppant helyes és nagyon vonzó személy."


szóval nem egy önbizalom-hiányos srácról van szó. Ez később még fontos lesz.


______________________

"Ő szúrt ki magának majd én is figyelmes lettem rá. Folyamatosan nézett majdnem beszéltünk, majd megtorpant."


Hogy lehet majdnem beszélni???? Úgy hogy elindult az irányodba aztán megállt? 1000 dolgot jelenthet(lehet épp melletted volt valami spanja, vagy ment rendelni a pulthoz vagy tudom is én)... EZ AZ 1-ES JEL.

______________________

"Én megkerestem őt írtam neki és nem válaszolt."


Hát anyukám, ez elég konkrét jel... 2ES JEL.

______________________

"A következő alkalommal szintén találkoztunk volt egy kínos szituáció, amiben nem hagytam el magam. Sarkon fordultam. A végén összetalálkoztunk és csak egymásra néztünk hosszan, én leültem, és ő elment köszönés nélkül."


3AS JEL!

______________________

"Tudom nagyvonalú...de miért lehet ez?"


Nagyvonalú? A nagyvonalú az pl, hogyha valamilyen adományt ad valaki. A nagyvonalúság=úriemberség=gálánsság stb. A nem köszönés hogy jön a nagyvonalúsághoz???? Ez nem nagyvonalúság, ez nemtörődömség, rosszabb esetben meg nagyképűség. Ha nem ismersz egy szót, keress rá és addig ne használd,ameddig meg nem jegyzed.

______________________

"Semmibe néz? Akad ezer egy ember az ujjára)valljuk be őszintén, minden csaj bukik rájuk, akkor miért kellene neki komoly kapcsolat)?"


Hát nem csak hogy belekombinálsz mindent mindenbe, de még a dolgok folyását sem érted. Az ember nem állat, hogy szexel, kielégül és jól elvan. Társ kell neki(akinek nem, az beteg ember és sajnálom!).



______________________

"Megijedt tőlem, mert én nem vagyok egy könnyen kapható és kerül?

Inkább kerül, mert lehet az érzelmektől fél?"


Hallod, ezt remélem te sem gondolod komolyan...


______________________


"mondták többiek is, hogy folyamatosan figyel...meg úgy látom rajta, hogy valami van...szimpatikus nem hiszem, hogy nem lehetek neki....csak akkor miért nem nyit..."


Most mit mondjanak? A legtöbb ember gyáva őszintének lenni. Azt szeretik mondani, amit hallani szeretnél. Ha te áradozol nekik fél órája, hogy "húúú de helyes, nézd meg engem néz", akkor persze, hogy azt mondják, hogy "ja igen, én is láttam egész nap téged bámul.

Plusz én is olyan voltam, hogyha valaki bámult, akkor én is bámultam, hogy mi a f*@&t bámul?


______________________


"de akkor ha néz és látok benne valamit"


Mit látsz benne úgy, hogy nem is ismered? Tetszik, mert jól néz ki, vagy mert tanárok a suliban mindig dícsérgetik, benne van az újságban stb. Gyakorlatilag nem is ismered. Majd megtanulod pár év(5-6:)) ) múlva megkülönböztetni a szerelmet és azt, hogy egy teljesen ismeretlen ember iránt azt gondolod, hogy ""szerelmet"" érzel, ami igazából csak a hormonok játéka. Kívánom neked, hogy legyél szerelmes, és akkor ezeken mosolyogni fogsz, mint ahogy én is tettem a jelenlegi barátnőm mellett, hogy milyen kis csacska voltam jó néhányszor, amikor mindenbe mindent belebeszéltem, mert azt hittem, hogy "szerelmes" vagyok.


______________________

______________________

______________________


Összegezzük a szituációt. 3 jel van, ami arra utal, hogy egyáltalán nem érdekled őt. Nem egy önbizalom-hiányos emberről van szó elmondásod szerint, szóval az nem játszik, hogy kis nyuszimuszi nem mer lépni.


Arra, hogy érdekled, hány jel van? Hogy majdnem beszéltetek? Meg hogy nézett? Vannak olyan emberek, akik élvezik, ha körülrajongják őket, és élvezik, hogyha valakinek szemernyi ál-esélyt adnak, az meg teper mint a bolond, de sosem akarnának tőlük semmit. Vagy csak azt nézi, hogy te bámulod...


Gondolkozok, hogy milyen sztorit írjak le neked, ami kb ugyanolyan, mint a tied, és kívülről rájössz, hogy a tied is hasonló és nevetséges. Kisarkítva kb ilyen:


Képzeljétek van egy lány, full extrás, nagyon szép csaj és modell. A múltkor összenéztünk, én köszöntem neki, de ő elfordította a fejét. Biztos annyira zavarban volt, hogy ráköszöntem és annyira elérhetetlennek tart, hogy nem mert köszönni, mert nem szeret felesleges köröket futni. Mindenki körülrajongja, én pedig távolságtartó vagyok, és ez bejön neki.


Aztán képzeljétek, írtam neki egy üzenetet a facebookon.Biztos az a köcsög zuckerberg elkeverte az üzenetemet, és azért nem ír vissza. Ezért írtam neki még egyet, de arra sem válaszolt. Hihetetlen, hogy a facebook elválaszt minket egymástól. Pedig már rég a nedves ajkát csókolnám, de ez a qrva FB!


Utána pedig, találkoztunk egy buliban, én körülötte táncoltam, ő pedig mindig úgy helyezkedett, hogy minél messzebb legyen tőlem. Szegény annyira zavarban volt, hogy inkább elment onnan. Ezek után meg kavart egy sráccal. De biztos vagyok benne, hogy csak azért csinálta, hogy féltékennyé tegyen. Hisz a barátaim is mondták nekem, hogy állandóan engem bámul a csaj, és hogy bejövök neki. Majd pedig azt is mondta, hogy hagyjam őt békén, és ne viselkedjek úgy, mint egy perverz. Csak próbára akart tenni, hogy a szerelmem mennyire erős iránta.



________________

Érted már kiscsillag?



Nem bántani szerettelek volna, hanem ráébreszteni arra, amire magadtól nem jönnél rá.



/gondolhatod, hogy egy komplexusos lúzer vagyok. Pedig nem. Én nem sportoló voltam, de más területen értem el kiemelkedő eredményeket, aminek az iskolához semmi köze(NEM töri versenyt nyertem meg ilyen szarokat) nem volt. Ma is egyik ismerőssel találkoztam, a haverjával volt, és megszólalt a gyerek hogy "baze, nincs még egy ilyen fiatal a városban, mint te!Te megcsináltad ilyen fiatalon."

2012. dec. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!