Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégyen, ha időnként elsírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha időnként elsírom magam, mert egy lánynak sem kellek, senki sem szeret?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon csúnya vagoyk minden jel erre utal és már tesómék is megmondják folyton, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosme lesz barátnőm. Úgy látszik igazuk van. :'(
2012. dec. 4. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azon az állásponton vagyok, hogy nem szégyen, ha egy férfi könnyekre fakad, de EZÉRT bőgni eléggé ciki. Még egy lánytól is szánalmas lenne.
2012. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szegény fiú...ez olyan szomorú...
2012. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok depressziós fiú?

Mi bajod van magaddal? Hidd el, hogy a külső nem minden. Nagyon klisé, de így van. Pl. a mostani párom, egyrészt jóval idősebb nálam, másrészt a barátnőim 99 %-a azt mondja, hogy egyáltalán semmi vonzó nincs benne, én pedig majd megőrülök érte... egyszerűen SZÁMOMRA olyan a kisugárzása, ami beindít engem, intelligens és okos, ez sokkal többet ér a külsőségeknél. Ha viszont így keseregsz és csak ezen jártatod az eszed, akkor pláne nem lesz, csak taszítod magadtól a boldogságot.

2012. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írd ki még ezerszer, mindig másképpen megfogalmazva.
2012. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, de jobban teszed, ha összeszeded magad. Ha keseregsz és sajnálod magad, akkor elveszed még az esélyét is, hogy barátnőd legyen, és jó eséllyel megkeseredett, nőgyűlölő emberré válsz.

Inkább arra törekedj, hogy kihoz magadból a legjobbat, hogy szerethető, nyílt, pozitív ember legyél. Ismerd meg az értékeidet és építs azokra, a külsődön javíts, amennyire lehet, és ne szégyelld. És sportolj!

Biztos, hogy sokkal nehezebb dolgod lesz, mint egy szépfiúnak, de tényleg vannak olyan lányok, akiknek a belső jobban számít.

A lényeg, hogy ne add fel, és ne hagyd, hogy lehúzzanak.

2012. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem szégyen. A lányoknak csak a külső számít, szóval bele kell törődni, hogy az alacsony és ronda fiúknak (szóval nekem sem) soha nem lesz barátnőjük, mert a csúnya lányok is a szépfiúra várnak. A rondákat meg úgy elhajtják, hogy még te kérsz elnézést, hogy egyáltalán mered fogyasztani a levegőt.
2012. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, de tényleg ne írd már ki többször, mert idegesítő és bunkóság.
2012. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Boldogok, a kik sírnak: mert ők megvígasztaltatnak.
2012. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg attól nem leszel szebb, ha ezt a kérdést különböző variációkban írod ki... Inkább tegyél valamit ellene!
2012. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nehogy sírjál! A keseredettségedet változtasd erővé, és te leszel a legjobb nőgyűlölő!(jobb ez mint bőgni)
2012. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!