Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett ilyen durván velem ez a lány?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedtem facebook-on és mikor még legutóbb beszéltünk tök rendes volt velem, úgy éreztem végre találtam egy lányt, aki külsőre és jellemre is szerethető, erre fel most legutóbb, amikor ráírtam tök flegma és durva volt, csak mert ne cicázzam őt, ez volt a baja, aztán láttam, hogy most már van pasija, míg azelőtt, amikor rendes volt még nem volt pasija. Szóval előjött volna az igazi énje, amíg pasit keresett kedves volt, amint lett neki már gonosz lehet más fiúkkal.
2012. dec. 4. 16:24
 1/4 EffyStonem96 ***** válasza:
Lehet, hogy előbb veled beszélt, utána megismerte a srácot aki már a pasija... és ezt nem akarta bevallani, viszont veled sem akart beszélgetni. Mert most, hogy pasija van, nem akar tőled semmit... Nem szándékosan akart megbántani, de lehet, hogy úgy gondolta, az kevésbé faj neked, ha bunkó veled, mintha bevallja, hogy talált valaki mást...
2012. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok. de mivel nem látni a pontos beszélgetést így nem lehet azt mondani, hogy a csaj egy szemét, mert lehet hogy te mondtál valamit ami számára sértő volt. mondjuk engem is cicáztak már, és nagyon nem szeretem akkor is ha nincs pasim, de nem váltam flegmává.
2012. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudodm, a pasik többsége megsértődik meg túlreagálja ha lekoppintják, én pl rühellem ha lecicáznak ilyenkor megmondom hogy hagyjon már és megint én vagyok a gonosz, kőszívű r@banc...

amúgy egy darabig mindenki tud másként viselkedni de pont Fb-n nincs értelme ami ott történik az nem komoly, ezt úgy értem ha azon keresztül keresel csajt azt téged is minősít, ez hogy addig kedves míg egyedül van utána előjön az igazi én szerintem hülyeség.

2012. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet foglalt lányokat cicázni. (Engem akkor is rossz ötlet cicázni, amikor éppen nincs párom.)

Az más kérdés, hogy ezt intelligensebben is el lehetett volna intézni. Ettől függetlenül nem hinném, hogy gonosz lenne a lány, csak rossz fejezte ki magát / felkapta a vizet.


(Kellett nekem is mostanában kifejtenem néhány embernek, hogy a "baby", "édesem" meg hasonló becenevek a páromnak vannak fenntartva.)

2012. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!