Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
14 vagyunk mindketten, egy osztályba járunk 8 éve, ő egy picit fiatalabb. Nem mondom hogy ez bizarr, de kicsit izé. Na mindegy, szóval jóban vagyunk nagyon, de nem tudom levenni, hogy ő mit érez. Szimplán barát, vagy több. Jóban van a volt legjobb barátnőmmel, akit azóta ki nem állhatok. Beállt a r*bancok sorába, r*bancokkal is barátkozik, nem tisztel senkit, és egy emós. Ha a sráccal beszélget, és egyszerűen csak megfordulok, mert egy levegőt szívni is nehéz a csajjal. Süt belőle az utálat. Én próbáltam vele jóba lenni, de ez lett, nincs mit tenni, inkább elkerüljük egymást. Azt érzem, hogy sokkal közelebb állok én a fiúval, de le vagyok blokkolva. Szeretnék olyan apró jelzést adni neki, vagy nem tudom, ami nem lesokkolja, csak biztatja, hogy kezdeményezzen.

2012. dec. 4. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivd el sétálni, és érintsd meg. :) 15/f
2012. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beszélgess vele ilyesmi témákról, sétálj vele a parkban, hívd el valahova vagy akár csak állj elé és kérdezd meg tőle hogy mit érez. :)
2012. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
necces
2012. dec. 6. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
kérj tőle tabulásban segítséget/ ajánld fel a te segítséged:'D úgy mindig jót lehet aztán beszélgetni meg egyebek:$$
2012. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!