Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos az aggodalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel úgy érzem akár több is lehetne,mint barátság.

Viszont!Lehet hogy nem volt szép dolog,de utána néztem a családjának a neten.Annyit tudtam róla,hogy az édesanyja ügyvéd.Amint kiderült az édesapja bíró, ezenkívül tele van a család orvosokkal,ügyvédekkel és egyetemi tanárokkal,benne vannak a ,,Ki kicsoda Magyarországon" könyvben,meg ilyenek.

Az én családom ehhez képest....egy teljesen egyszerű,dolgozó család.Igazából nem vagyunk szegények,de gazdagok sem.

Szerintetek ez befolyásolná a kapcsolatunkat?

Az én családom ehhez képest....


2012. dec. 5. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, a lényeg hogy szerességek egymást amúgyis a fiúnak kell gondoskodnia rólad :) és eltartania
2012. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tyler913 ***** válasza:

Elsőnek: eltartania? Hát mi a lófaszt hallok én? Azt hittem,ez a XXI. század, volt emancipáció,meg minden.


Egyébként szerintem összejöhet a dolog. Viszont látniuk kell rajtad,hogy nem a pénz és a státusz miatt vagy a sráccal,hanem Neked is megvannak a tőle független ambícióid. Pl. legalábbis egyetemre akarsz menni.Ugyanis szerintem nem a vagyon meg a háttér,hanem az egyéni kvalitások számítanak egy párkapcsolatnál. Ha úgy látják majd,hogy ezekben az értékekben méltó párja vagy a srácnak,szerintem esélyes,hogy elfogadnak.

2012. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló pontosan megfogalmazta az egyik legnagyobb félelmem!Mi van,ha nem fogadnak el,nem ilyen barátnőt képzeltek el a fiuk mellé?(aki amúgy 3lány mellett a legfiatalabb,szóval gondolom,hogy (mindenféle rosszindulat nélkül) a család szemefénye)

Az eltartásról még nincsen szó,16évesek vagyunk.

Nyilván nem a neve meg az egzisztenciája miatt jönnék vele össze,már akkor is tetszett,amikor nem tudtam róla semmit.

2012. dec. 5. 23:21
 4/5 Tyler913 ***** válasza:
Mondom,akkor látszódjék rajtad,hogy okos vagy,aranyos,illedelmes és ambíciózus a jövőre nézve. Ha elítélnek csak azért,mert nem gazdag a családod,az óriási sznobság. Viszont azért már jogosan ellenezhetnek egy kapcsolatot (szerintem),ha azt látják,hogy kvalitásaidban nem vagy a fiuk mellé való. Ha ennek az ellenkezőjét tudod bizonyítani,akkor lehet esélyed.
2012. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, nem lesz ez befolyással ha te is keresel és ő is, hiszen nem tart el, nem mondhatja hogy na mert azért vagy velem... De értem én a félelmedet.


Én például azt akarnám utoljára, hogy eltartson valaki. Így is tök rosszul érzem magam, hogy egykorú vagyok a barátommal és neki van, nekem nincs munkám. Pedig nem is lakunk együtt, hogy ez olyan szinten számítana, de számít nekem mégis.

2012. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!