Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izraeli lányok, nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izraeli lányok, nálatok mi a szokás?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, aki izraeli származású. És szeretném meghódítani. Valamilyen szinten már jóban vagyunk, látom rajta , hogy tetszem neki. Csak nem tudom, hogy náluk mi a szokés, mert nem mozgok olyan körökben. Azt hallottam, h ők jobban szeretnek egymás között párt keresni. Meg h a szülők elég szigorúan veszik ezt a dolgot. Pl. ők nagyon vallásosak, engem nem igazán foglalkoztat ez a vallás téma, ez gáz lehet?

2012. dec. 6. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, de 2012-t írunk. szóval a fene se tudja. kérdezd meg erről őt
2012. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy izraeli származású. Az zsidó. És gójként esélyed sincs.
2012. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha csadort hord, akkor valószínűleg igen. Ha nem, akkor már újabb, nyugatias felfogásban nevelték.

Ha téged ez nem foglalkoztak, az gáz, mert neki kb ez az élete.

Nagyon tisztelik a férjüket, nem mondhatnak ellent, nem egyszerű, de mivel elhagyták Izraelt, nem ragaszkodhatnak annyira a hagyományokhoz, de ezt tőlük kell megkérdezned.

2012. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ú, elég keményen hangzik. De ha mondjuk komolyabbra fordulna ugye nem kéne fölvennem a vallást? Vagy egyáltalán felvehetném, hogyha nem vagyok izraeli származású?
2012. dec. 6. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem inkább izraelita?

A zsidóók azért házasodnak egymás között, mert náluk olyan jellegű életszemlélet van, amit nem mindenki mond magáénak.

Az üzleti életben él még náluk a becsületszó, a testvérek nem döfik egymás hátába a kést, a gyerek több kell hogy legyen mint a szülő, fontos a neveltetés, gyerekközpontú gondolkodás. Ezeket csak hallomásból tudom, a vallásosság inkább szokások megtartását jelenti, nem olyan bigott mint a katolikusoknál. A meghódítás mit jelent nálad? Izélnél egy jót és lelépsz? Ezt biztosan nem fogják jó néven venni.

2012. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Az üzleti életben él még náluk a becsületszó, a testvérek nem döfik egymás hátába a kést"


Neeeeeeem?


[link]

2012. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél neki egy turulmadaras pólót!
2012. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Golan Trevize ***** válasza:

Orthodox zsidó nők havonta csak egyszer fürdenek, a mikvében, ezt azért tarts szem előtt. Ilyenkor egy hétig nem is láthatod.

Nincs házasság előtti szex, és csak akkor fog veled összeházasodni, ha felveszed a zsidó vallást. Ez elég sok, a nyugati embert számára kényelmetlen szokással és teendővel jár, hogy mást ne mondjak, lebegjen a körülmetélés a szemed előtt, ami nem érzéstelenítéssel, és orvosi szikével, egy steril műtőben fog megtörténni...

2012. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:
100%
3-as hülyeséget beszél, chaddort az iráni muzulmán nők hordanak. már maga a szó is perzsa.
2012. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 The reaper válasza:
én keményen megerőszakolnám a helyedben!
2012. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!