Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti melyik csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti melyik csajt választanátok? Miért? 20/F vagyok

Figyelt kérdés
1. Régebb óta ismerem, jó csaj, kedves, kicsit átlagos, szép,1 fejjel alacsonyabb nálam és 1 évvel fiatalabb, felnőttesebb 2. Most ismertem meg, nagyon aranyos, jó csaj,2 fejjel majdnem kisebb nálam,17 éves, nagyon jó alakja van, mosolygós
2012. dec. 6. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szebbiket nyilván. Bár az a két fej alacsonyság nem túl biztató, még a férfi javára sem.
2012. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Amelyik hajlandó egyáltalán kezdnei veled :D Ne abból indulj ki, hogy te vagy az isten és rögtön bárki ugrani fog neked.
2012. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másodikat. fiatal és hamvas, jó lesz az. :)
2012. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először győződj meg róla, hogy mindkettőnek bejössz. Mert nehogy véletlenül két szék közül...
2012. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindkettőnek bejövök.. azért kérdeztem
2012. dec. 6. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened. Én ha így testi adottságok alapján nem tudnék dönteni akkor a viselkedés, lelke alapján döntenék.
2012. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miaz hogy melyiket válazd azt amelyiket szereted ha meg csak azért akarsz össze jönni velük/vele mert meg teheted akkor inkább hagyd békén őket/őt mert lehet hogy más/mások meg tisztaszívből szereti/szeretikőket de ez csak személyes vélemény.
2012. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont... ha nem tudsz dönteni, akkor hagyd őket békén... legnagyobb átverés úgy összejönni egy csajjal, mert "megteheted"


ennyi erővel ha kitalálnék egy tökéletes gyilkossági módszert, amivel soha nem bukok le, akkor én is megölhetek szabadon bárkit, mert "megtehetem"? hát nem... hülyeség ezért megtenni valamit, mert megteheted... legyen rá vmi okod könyörgöm, nem muszáj a barátnő, csak akkor szedd fel ha tényleg tetszik és nem csak testileg

2012. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapján nem lehet választani, vagy legalábbis én nem tudnék, melyikkel érzed jobban magad? Melyik az amelyikre gondolsz ha nincs veled? Na azt válaszd!
2012. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja, azaz, beszéljétek le, inkább egyiket sem, az a biztos, több luk marad nekünk!! Na de komolyra, nem elképzelhetetlen, hogy egyszerre kettöt is szerssen az ember, Mindkettő jó, és nehéz választani. Nálam is volt már ilyen,hogy egyszerre több nő is tetszett párhuzamosan,de valahogy mindig az felé húzott a szívem amelyiktől keményebben állt a faszom. Ezt ajánlom neked is. Bízd a farkadra, majd az dönt helyetted!
2012. dec. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!