Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány meghívott jövőheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány meghívott jövőheti szalagavató afterparty-ra úgy, hogy még nem is találkoztunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja beszélgetek egy lánnyal fb-n,már felhoztam neki,hogy találkozhatnánk valamelyik hétvégén,de pont az utóbbi kettőn elfoglalt volt (meg én is) és nem jött össze.Most meg hirtelen megkérdezte,hogy lesz valami afterparty a sulija szervezésében és hogy nem akarok-e elmenni vele.

Nem tudom,én eléggé visszahúzódó,csendes típus vagyok,nem igazán érzem jól magam alapból az ilyen bulikban és alapból a lányt se láttam még élőben. Valahogy bennem van a félsz. Persze nem tőle,hanem az egész szituációtól. Nem szoktam eljárni ilyen helyekre,abszolút idegen ez az egész nekem,osztálytársai majd biztos jól megnéznek engem stb... bár állítólag csak a barátnője lesz ott,mert osztálytársait ő is elkerüli messze.

Szóval nekem az első randi is stresszforrás,hogy biztos jól sikerüljön,nem hogy még egyből bulizni menni úgy,hogy még őt se láttam és még ismeretlen emberek közé menni,ismeretlen helyre..és abszolút nem vagyok bulizós.

Bevállaljam? Nektek ez így nem lenne fura? 18/F



2012. dec. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el!!!!! sokan itt azért rinyálnak, mert senki nem hivja őket sehova:D
2012. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki legalább olyan jól, mint képen!
2012. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon félnék viszont bennem lenne a kíváncsiság is ami sztem legyőzné a félelmem. Am. egy iskolai buli nem vészes, én gólyabálon vtam egyszer és nem öltek meg... igaz csalódnom kellett akkor egy nagyot. :/


Sztem elmennék a helyedben, de ez csak az én véleményem. :)


Szintén 18/F

2012. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!