Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne, ha a kezembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha a kezembe venném az irányítást, és én kezdenék ki vele?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és tudom, hogy én is tetszem neki, mondta is, meg sokat beszélünk, találkozunk. Az a baj, hogy azt mondja, várni szeretne még egy kicsit, amíg én idősebb leszek, és aztán járna velem. Arra gondoltam, hogy ellen tudna állni, ha ezek után nem lennék többet szemérmes szerény lány, hanem direkt keresném és ki is használnám az olyan lehetőségeket, amikor el lehet csábítani? Itt most nem szexre gondolok, csak pillantások, érintések, olyan mondatok, amitől nem tudna ellenállni.:D Abban reménykedem, hogy ezek után meggondolja magát, mert nem tűnik nagyon elhatározottnak ezzel a várakozással kapcsolatban. Én 17 éves vagyok, 19.
2012. dec. 7. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg, hogy mi baja a koroddal, lévén pont egy korosztály vagytok.
2012. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy határozatlan (mamlasz) sráccal nem fogsz tudni "zöld ágra vergődni"! De azért hajrá! Próba, cseresznye!
2012. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!