Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (résztek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu, csak a buszon szoktunk talalkozni.Nagyon tetszik nekem, de hogy ez kolcsonos e, nem tudom.Van, hogy ramnez, de vagy elkapj a tekintetet, vagy akkor nez ram, amikor mar leszallt a biszrol.Van nehayn kozos ismerosunk facebookon, es bejelolt.Csak 260 korul van az ismerosei szama, de elofordulhat, hogy csak azert jelolt be, mert latasbol ismer?Vagy megkeresett, mert tetszem neki?Nem akarom vakn beleelni magam ebbe :(

2012. dec. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én is busszal jártam be, megnéztem minden dekoratív lányt a buszon, főként a miniszoknyásokat! Nekem is tetszett mindegyik, de ennyi, semmi több. Nem akartam egyiktől se semmit, mert agyban mindegyiket megdöngettem már :)
2012. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert, mobilrol irtam
2012. dec. 8. 17:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Es be is jelolted oket?
2012. dec. 8. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
ez még nem jelent semmit, ne éld bele magad. majd ha randira hív, akkor izgulhatsz, de addig még az is lehet, hogy csak haverkodni akar. :)
2012. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!