Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar, ha egy fiú túl szabad, és sokat utazik?

Figyelt kérdés
Ez nálam afféle hóbort. Amolyan hobbim, hogy elutazom érdekes helyekre. Kalandor természetű vagyok, volt hogy vittem a barátnőmet is, de én nem vagyok az a típus aki a nap 24 órájában a barátnőjével lóg, nekem szükségem van szabad térre, így sokszor előfordult, hogy egy haverral, vagy egyedül utaztam el. Ezt a barátnőm egyszer megelégelte, és szakított, amit végül nem is bántam, mert sose bízott bennem, folyton ellenőrizni, számonkérni akart, és 0-24ig velem lenni. Meg h folyton mondjam, h szeretem...bla bla bla. Pedig én nagyon szerettem, teljesen oda voltam érte, csak én egy szabadságra és szeretetre épülő kapcsolatra gondoltam, és ez így nem működött, hogy ő nem bízott bennem...Nahát szóval , a lényeg , hogy rengeteget utazom, és sok hirtelen döntést hozok a kedvemtől függően, korlátozni nem nagyon lehet, ha egyszer valamit a fejembe veszek. Ez mennyire zavaró lányok?

2012. dec. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azt gondolják, hogy kiszámíthatatlan vagy és ezért nem nyújtasz eléggé biztonságot. Másra nem tudok gondolni, mivel nekem is bejön az utazgatás és a spontaneitás. A lényeg az, hogy máshogyan működünk és szerintem mindenki fejében él valamilyen kép az ideális párkapcsolatról. Neked ez a szabadságon alapult, neki a sok együtt töltött időn.
2012. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szeretem az ilyen embereket, akik szeretnek utazni,szabadon lenni, de sajnos hát a legtöbb lány féltékeny,ezért van az hogy nem esik ínyükre ha csak úgy elutazol valahova nélküle:)

a bizalom a mai világban pedig egyre csökken sajnos..:/

szóval szerintem picit zavaró.

2012. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő... Én ilyen típusú srácba szerettem bele, sajnos nem jött össze, de totál odavoltam érte. Ennek ellenére nem akadtam volna ki attól, ha esetleg hetekig nem látom, mert neki tulajdonképpen a kalandozás nem csak a hóbortja, hanem a munkája is. Más kérdés később, ha családalapításról vagy gyereknevelésről van szó. Aránylag sok ilyen pasit ismerek, egy részük "megnyugszik" és (jóval később mint az átlag) megállapodik, de van aki sosem növi ki ezt az életvitelt, ami mellett meg nehéz komoly kapcsolatot, akár házasságot fenntartani.
2012. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem annyiban zavarna szerintem, hogy én is szeretek utazni , szép táj friss levegő stb.

Néha rám jön az, hogy megfojt valaki(k)nek a szeretete ez hányinger keltő néha-néha.

De ha magaddal vinnéd a nődet az nem feltétlenül jelenti azt hogy a nyakadon lógna..

2012. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Magammal vinném. Valami szép nyaralásra biztosan. Mer ha már csináljuk, csináljuk jól!


DE lenne olyan is, hogy mondjuk egy haverral megyek valahova. Mert néha azért kijár egy kis ökörködés is, h elmegyünk egy buliba pl. Prágába. Csináltam már ilyet, és nem csaltam meg a barátnőmet, csak ezt ugye nehéz elhinni. De nekem erre is szükségem van.

2012. dec. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!