Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak ki kellett mutatnom végre egyszer egy lánynak, hogy szexuálisan kívánom őt és már is belémszeretett, ez tényleg így működik?

Figyelt kérdés

Sosem mertem kimutatni egy lánynak sem, ha tetszett nekem, még ránézni is félve mertem csak, alapból nagyon félénk, csendes, gátlásos srác vagyok az emberek előtt csak otthon és pár jó barátom előtt tudok igazán megnyílni és a laza, humoros, menő énemet adni. Aztán végül is, úgy alakult, hogy 4 lánnyal volt randim és az első 3 randin nem mertem mást csinálni csak max köszönéskor puszit adni a lányoknak és többnyire baráti beszélgetésről szólt az egész randin a 3 lány esetében. A 4-dik lánynál is így indult, de aztán hirtelen beugrott, hogy miután 3 randit úgy nyomtam le, hogy egy lány sem akart utána talizni velem, úgy éreztem, hogy talán tökösségre vágynak a lányok és lépni kéne, így úgy csináltam a helyzetet, hogy megölelhessem a lányt, majd ha már pozícióban voltam elkezdtem puszilgatni és bókolni neki, hogy milyen jó illatta van. Aztán érdeks mód a lány egyből elkezdte mondani, hogy máskor is találkzhatnánk, még egy lány sem mondta a randikon. De vajon azért volt mert mertem kockáztatni vagy alapból bejöttem volna a lánynak?

Amúgy ez a lány nem egy szépség, az első három nagyon szép lány volt, főleg a 3-dik, amúgy lehet jobb lett volna egy szép lányon letesztelni, de talán épp azért sem emrtem lépni, mert ők annyira vonzóak voltak és azt éreztem, hogy úgyis elutasítanának, ennél alánynál meg már a sok sikertelen randi után úgy éreztem, hogy muszáj csinálnom valamit, különben leeht örökre egyedül maradok és egy lánynak sem fogok kelleni. Utólag még magam is csodálkoztam, hogy mertem meglépni, mert hát szerintem én olyan csúnya vagyok, hogy csoda, ha egy lánynak is kellek, legalábbis ezt érzem folyton.

Amúgy ez a csaj azóta is folyton talizni akar velem és nekem nem sok dolgom van, elég jó érzés, hogy végre valakinek kellek.


2012. dec. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj PM-ben egy képet magadról.
2012. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért van mert a lányok nem barátra vágynak! ha egy RANDIRA megyek valakivel, akkor nem barátkozni szeretnék, hanem jól esik az ölelés, a bókolás, mint ahogy te csináltad az utolsó esetben. de ezekre te is rájöhetnél magadtól..-.-
2012. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de nem azért első randin csak nem szokás lerohanni a lányokat, meg én folyton úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó egyik lánynak sem, hogy biztos valami jó pasira vágynak és ezért nem mertem lépni, pedig szívem szerint ott helyben szexeltem volna egyik-másik lánnyal, elhiheted. Csak, ha valaki nem a tipikus jó pasi kategóriába esik, akkor ott sok gátlás és parázás van, hogy vajon meg tudok-e felelni ennek alánynak. Folyton agyal az ember és eszébe jut, hogy hát ő is kaphatna jobb pasit, minek is kellenék én neki és biztos nem vágyik az én ölelésemre, sőt én egyenesen azt érzem, hogy undorodnak tőlem a lányok, lehet képzelődöm, de talán egy nap le tudom tesztelni egy szép lánnyal is, hogy tényleg annyira csúf vagyok-e vagy csak azért nem kellettem a lányoknak, mert nem öleltem meg őket stb.
2012. dec. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!