Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy pasit, aki fülig szerelmes? Ő 26, én 21.

Figyelt kérdés
Volt egy randink, rengeteget beszélgettünk, egymáshoz bújtunk, csókolóztunk. De úgy döntöttem nem kell most kapcsolat. Mit lehet ilyenkor mondani?
2012. dec. 12. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

Persze kipróbáltad.Aztán az ágyban miért nem próbáltad ki?

Ha 5 cm-rel hátha hosszabb a farka mint az elvárásod.Hmmm?

2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez a smárolás ronda dolog volt, erre még 180 centisen is allergiás vagyok. Ha a srác tökös, akkor tudja, hogy még billeghet a dolog és emelt fővel viseli a visszautasítást. Szerintem ne azt mondd, hogy nem kell most kapcsolat, hanem, hogy vele nem szeretnél járni, de ha tapasztalatlan, akkor készülj fel, hogy kérdezősködni és próbálkozni fog, ez elég valószínű, mert azt írtad, hogy lányos. Szégyelld magad!
2012. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
egyforma magasak vagytok mit akarsz xd
2012. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ő lépett először, én direkt szembe ültem le vele, később ő ült mellém és próbált megcsókolni, de kicsit elfordítottam a fejem :) Végül sikerült neki. Nem szeretnék második randit, mert pont kímélni szeretném. Nagyon sajnálom, de eddig minden barátom sokkal magasabb volt szép testtartással és maximum csak a pocakjuk volt a nagy, de erősek voltak. Ez mindben tetszett. Ez a srác meg egy picikét hurkás, igényes és tényleg nagyon izgult az első találkán, amit el is mondott nekem. Nem ő az igazi. A legfinomabban szeretném visszautasítani....
2012. dec. 12. 15:04
 15/25 A kérdező kommentje:
"5 cm-rel hátha hosszabb a farka mint az elvárásod.Hmmm?" hidd, el engem visszataszít, ha átlagon felüli a hossza.
2012. dec. 12. 15:06
 16/25 anonim ***** válasza:

Minek hülyíted ha nem az eseted?


Nekem meg te nem kellenél, mert alacsony vagy!

2012. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jó az most pont nem érdekel, hogy kinek kellek vagy sem. Elsődlegesen az a célom a kérdésemmel, hogy valaki segítsen a minél kíméletesebb visszautasításban!
2012. dec. 12. 15:14
 18/25 anonim ***** válasza:

"Elsődlegesen az a célom a kérdésemmel, hogy valaki segítsen a minél kíméletesebb visszautasításban!"


Old meg ahogy tudod! Akkor kellett volna gondolni erre mikor hülyíteni kezdted, hogy majd milyen reakcióval fogadja a lekoptatást.

2012. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tehát most a válaszolók mindegyike sajnálja a csávót, de azt mondod oldjam meg? OKé :D Akkor szépen beletiprok a kis lelkébe. Ezt szeretném elkerülni a segítségetekkel, de semmi gond. Megmondom, hogy nekem kicsi és csúnya, meg nem elég masszív. Biztos jól fog esni neki.
2012. dec. 12. 15:21
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

na ha ezt mondod neki, pláne nem fogja érteni, minek randiztál és smároltál vele..

mivel a külső tulajdonságait előre láthattad.

felszínes kis tyúknak tűnsz, aki szórakozik a srácokkal. Ezért van tele a GYIK olyan fiúkkal,akiknek elege van a nőkből.


Figyu, miért nem mondod meg neki: azt hittem, menni fog, de ne haragudj, mégsem lehet ebből semmi? Nem kell fikázni őt, sőt akár el is ismerhetnéd, hogy könnyelműen egyeztél bele a randiba és sajnálod.

2012. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!