Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti pasik hova szerettek járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik hova szerettek járni vagy hova jártok gyakran szórakozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, legjobban szórakozóhelyek érdekelnek titeket, vagy klubok, sportesemények, edzés, pub, kulturális szórakozás, stb..

2012. dec. 13. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Pubok, kulturáltabb kocsmák ahol el lehet beszélgetni ismerősökkel. Sorrendben ezek után mondjuk a szabadtéri rendezvények és a kulturális szórakozás áll.

Sport, edzés annyira nem.


26F

2012. dec. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

gép elé.


26F

2012. dec. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Talponálló, késdobáló kocsmák, ahol ötórai pofozkodás, meg bicskázás van ...
2012. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Metálkoncertekre.
2012. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gép elé dettó! 22/F
2012. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vajon kinek nem hasznos a válaszom??? Ezt soha nem értem meg: én ilyen helyekre szeretek járni és ez a kérdés erről szólt. Nincs hasznos és haszontalan válasz ... ergo itt nem kell pontozni ...
2012. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!