Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el egy lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el egy lánynál, h ne tekintsen havernak, de ne higgye azt sem, h csak szexre kellene?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig úgy járok,h félreértenek és nem lesz semmi..

Most is éppen ismerkedem egy lánnyal,még csak neten beszélgetünk,de még nem időszerű sztem randira hívni,addig is viszont fent kellene tartani az érdeklődését,h érezze h tetszik,és mikor randira hívom,ne nyögje be,h "hát azt hittem csak haverok vagyunk"....,szóval ez itt a gond,h nem találom a helyes mértéket,úgyhogy tapasztaltabb egyének leírhatnák,náluk h megy ez.


2012. dec. 13. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb személyes kontaktus. Ha a netes csevejnél maradsz, akkor maradsz haver kategóriában.

Ha korai neki, akkor hivatkozol arra, hogy tök jó neten beszélgetni, de neked szükséged van rá, hogy ismerd a beszélgetőpartnered személyesen. Azaz ez nem randi, csak megismeritek egymást :-)

2012. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.

Azt mondod?

Hát nemtom,még csak 3 napja beszélünk,sztem egyelőre tuti felhozna vmi kifogást a randi ellen.

Am leírod,nemed/korod,ha nem vagyok túl indiszkrét.:D

2012. dec. 13. 09:09
 3/12 anonim ***** válasza:
38/F
2012. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát a friendzone bizony necces dolog :D


a lényeg hogy legyél határozott, ne így kérdezd hogy:


hát ha nem vagy túl elfoglalt, és lenne is kedved, akkor találkozhatnál velem, ha esetleg jófejnek tartasz


hanem így:


hétvégén ráérek, fussunk össze, még úgy se találkoztunk


és ha kicsit lazább vagy, egy kicsit úgy is teszel, mint akinek majdnem hogy mindegy hogy lesz a találkozás vagy sem, akkor azt se fogja hinni, hogy te mindenáron meg akarod húzni ott helyben :D

2012. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma lehet elhívom akkor,bár nem hiszem,h igent mondana.

2012. dec. 13. 09:19
 6/12 anonim ***** válasza:
A fontos, hogy ne randira hívd konkrétan. Találj indokot! Mond, hogy zavar a netes beszélgetésben, hogy csak virtuálisan ismered. Hivatkozhatsz arra, hogy utána maradhattok a netes kapcsolattartásnál (majd a következő lépés ennek fix megszüntetése :-) ), de neked kell, hogy lásd élőben, akivel beszélgetsz, mert így zavar. Vagy valami hasonló indok, de ne érezze, hogy 3 nap után rögtön randizni hívod.
2012. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval: amíg nincs személyes kontakt, nincs értelme továbblépni sem, semmilyen irányban, mert egyáltalán nem biztos, hogy élőben is bejönnétek egymásnak.

Engem elriasztana, ha valaki neten "túlzott érdeklődést" tanúsítana irántam, mielőtt még személyesen megismert volna, de az is igaz, hogy hamar el lehet veszíteni az érdeklődést szimpla levelezéssel...

Találkozzatok!

37N

2012. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindent vagy semmit alapon állj hozzá! Ha nem kellesz neki komoly kapcsolatként, akkor nem is barátkozz vele.



"hát azt hittem csak haverok vagyunk" ha ilyet mond azt üsd el egy egyértelmű poénnal. Pl.: "hát azt hittem csak haverok vagyunk" Válasz: "igen, jól hitted, ezen mondatod után több nem is lesz köztünk!" avagy " igen, barátok, olyan barátok kik szerelmesek egymásba"

2012. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

caM008


Koszi az eddigi tanacsot!

Szted egyebkent ilyenkor hova erdemes elhivni egy lanyt?

Meg az erdekelne meg,h szerinted kell valami kis ajandekot vinni,csokit,v. viragot:D?

2012. dec. 13. 13:03
 10/12 A kérdező kommentje:

7.


Hat nem hiszem,h tul nagy meglepetes erhetne minket kinezet teren,tobb kepet is lattunk egymasrol,meg webkameraztunk is.

Persze,en is azt tartom,h a szemelyes talalkozasnal dol el minden.

2012. dec. 13. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!