Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A megismerkedéstől számítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megismerkedéstől számítva mennyi idő után kerül sor Nálatok a kézfogásra, csókra és szexre?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen módon ismertétek meg a partnert, személyesen vagy interneten, és hogy ismertétek-e előtte egymást.
2012. dec. 13. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismertem 9 éve. Évfolyamtársam volt középsuliban. Aztán nem találkoztunk 5 évig érettségi után. Egyszer csak elkezdtünk beszélgetni neten és találkoztunk rá 2 hónapra. Aznap volt csók, szex, és együtt is vagyunk boldogan. :)
2012. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legutóbbi kapcsolatomban (netes ismerkedés, személyes találkozó 1 hét után): találkozáskor kézfogás, csók kb. 2 perc, szex kb. 1 óra...
2012. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mi aug. 31-én ismerkedtünk meg társkeresőn. Szept. 15-én taliztunk először, 22-én összejöttünk (3. talin), 25-én (4. tali) 1. csók, és nemrég, két hete kb. lefeküdtünk.

(Mindketten szüzek voltunk, első kapcsolatunk, lehet, h kicsit gyorsnak tűnik, de nem bántam meg semmit:)) 17L

2012. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 16:45 vagyok

jah, és együtt vagyunk még :D

2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Baráti társaságban ismertem meg, egy hónapra rá kaptam tőle az első csókomat, kézen fogva sétáltunk haza, 3 és fél hónap kapcsolat után szerelmeskedtünk először. Két éve vagyunk együtt. 18L
2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Don't know, bár szerintem negyed év - fél év közötti időintervallum, non? Ennyi idő alatt csak meg lehet ismerni egymást... Talán.
2012. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten. Nem ismertem előtte. 2.randin - 1hét után volt csók és kézenfogva sétálás, rá 1hétre, a 3. randin, meg már nálam aludt. Aztán 1hónapra rá elmentünk nyaralnis és mikor visszajöttünk összeköltöztünk, aztán rá 1évre megtartottuk a lagzit. 7éve ennek.
2012. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mostani pasimmal csók és szex az első találkozáson,kézfogás kb 1hónap után.ismertük egymást,zenészkörből,személyesen,én nem akartam tőle komoly kapcsolatot,végül az első együttalvásunktól számítva 2hét után összeköltöztünk,azóta is boldogan élünk :)

N

2012. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baratnommel peksegben ismerkedtem meg ahol dolgozott,oda jartam reggeliert.Ket-harom het utan megkerdezte a nevemet es jelolt face-n,majd szamot csereltunk,chateltunk smseztunk kb 1 hetig.Aztan elhivtam randira,csok 3.ik randin volt sex a 4.-en. Dec. 20.-an leszunk egy evesek.
2012. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtünk meg a barátommal, az első randi után két héttel fogta meg a kezemet és csókolt meg. Szex rá két hétre volt.

24N 25F

2012. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!