Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti járnátok egy olyan sráccal akinek üveg szeme az egyik?

Figyelt kérdés

a másikra se teljesen lát, de alapvetően eléggé helyes srác is..

nem tudom mit tegyek. segítsetek!



2012. dec. 15. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csaj, de nekem van rokonom hasonló képen, és igen helyes, csinos, aranyos barátnője van!
2012. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A masikra mennyire lat?

En jarnek, ha szerelmes lennek, es o is belem.

2012. dec. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed bőven van, csak ne szarj be.

Én egyszer mentem vezetni, előttem egy elég jó dög volt az oktatómnál meg a palija.

Palin full beborult égnél szemüveg volt.

Aztán levette és láttam, h üvegszeme van.

Szal ha neki sikerült, neked is sikerülhet.

2012. dec. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mennyire. kb úgy 50%körűl
2012. dec. 15. 01:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez miért szempont? Gondolom baleset vagy valami régi betegség miatt üveg az egyik szeme, és nem azért, mert állandóan balhézik, és kiverték neki, meg nem is azért, mert valami olyan baja van, ami pár éven belül végezni fog vele.
2012. dec. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én simán, ha már úgy állna a dolog, hogy szeretjük egymást.
2012. dec. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy tökéletes kapcsolat szerintem arról szól , hogy teljes mértékben szarsz mások véleményére és csak az érdekel, hogy ti ketten együtt boldogok legyetek. Nem is értem, hogy miért tettél fel ilyen kérdést, én nem találnék benne semmi kivetnivalót, hogy ha jól megvagytok. Engem sem zavarna, ha a lányon van hiba, vagy valami sérülése lesz. (de azért lekopogom , mert senkinek se kívánom a kárát) 22/f
2012. dec. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonytalan vagy, esetleg szégyenled őt és ez a gond, akkor azt tuti észre fogja venni és neked lapát! Ráadásul még meg is bántod.

Ha itt kell kérdezned, akkor inkább hagyd, mert ezt neked érezned kéne és nem azzal törődni, hogy mások mit gondolnak.

2012. dec. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Komplikato ***** válasza:

A másoknak való beteges megfelelési kényszer viszi ezt a világot a sírba.

Most vagy kedveled és szereted annyira, hogy NEM érdekel más véleménye, az ide járóké se, családtagok és ismerősök véleménye sem vagy be kell vallani a kérdező túl finnyás és kész.

2012. dec. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenned? Az édesapámnak is az volt.
2012. dec. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!