Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nemrég szakított velem barátom, viszont már van 1-2 fiú aki érdeklődik irántam, de én még mindig a volt barátom szeretem, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Elhívtak randizni, de én még képtelen vagyok ismerkedni, de nem akarom őket se megsérteni, mert azért jólesik az érdeklődésük. És félek, ha mondjuk most ezeket a lehetőségeket kihagyom, és később, mikor már végre tülleszek a volt barátomon akkor meg már túl késő lesz és nem lesz senki, aki érdeklődne irántam. Aki volt/van hasonló helyzetben, mit tett? Mit tanácsolnátok? Mert azét azt sem mondhatom nekik, hogy várjatok még pár hónapot, amíg elfelejtem a volt barátom... Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2012. dec. 16. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos én is így voltam csak rám lányok nyomultak, de én még nem tudtam úgymond kapcsolatot kialakítani velük, amit már részben bánok is mert a exbarátnőm szakítás után rá 2 hónappal már öszejött egy gyerekkel aki kapcsolatunk alatt végig gyanus volt nekem szal lehet ő miatta is lett vége. Szal én azt mondom ne hagyd ki, viszont ha tényleg úgy érzed hogy nem tudsz velük kapcsolatot elképzelni még akkor mondd meg nekik hogy csak baráti találkozó legyen mert még nem heverted ki a barátodat és akkor még mindig lesz náluk esélyed ha már készen állsz:D


21/F

2012. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell aggódnod. először heverd ki a szakítást, és ha már úgy érzed, hogy képes lennél egy új kapcsolatra, akkor kezdj bele. ha addigra alábbhagyna az érdeklődésük, akkor se ess kétségbe, mindig lesz egy következő.
2012. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
100%

Ha belemész a pasikkal az ismerkedésbe, akkor egyböl azt fogják levenni, hogy tetszenek neked és, több is lehetne.

És ha később még sem akarnád akkor az rosszul sülne el. De addig is szórakozz.

2012. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondhatod, hogy bocs, nem vagyok túl az exemen, egy darabig egyedül szeretnék lenni.
2012. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!