Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön rám sírhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön rám sírhatnék mostanság fiú létemre, ennyire megviselne, hogy nincs barárnőm, hogy egy lány sem szeret?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
most vagy átváltozóban.
2012. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Most nősz gyorsan,és ha megint sírhatnékod támad akkor gondolj arra, hogy BIZTOS HOGY VAN OLYAN CSAJ AKI MEGKEDVEL MAJD!!!:)
2012. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

Ha még nem láttad nézd végig,ennek a srácnak mára már felesége van!Nem siránkozni kell,hanem cselekedni!

2012. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a kéz,lábnélküli embernek a pénz a nyerő
2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán az ünnepek miatt.. Én is mostanában sokszor azt érzem,hogy "na,mindjárt elkezdek sírni",pedig nem vagyok egy rinyálós,dehát... februárig most minden ekörül forog. mindenki társaságban ünnepel,az ismerőseim többsége a párjával,barátjával tölti az ünnepeket,aztán meg jön a Valentin-nap. Oké,ott a család,a barátok,de az mégsem ugyanolyan. Nem értem én se,mitől lettem ilyen,pedig mindig én mondogattam,hogy kell a fenének most srác,elég nekem az is hogy tanulok meg mások kedvébe járok,így is van elég dolgom.. de aztán rámjön,hogy hopp,lehet hogy ez így üres és értelmetlen.. fura.:)

16/L

2012. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mintha magamat halottam volna, mikor olvastam fel, a kérdésedet. Én nekem már ez a 4. olyan alkalom hogy sírhatnékom van. Ilyenkor mindig próbálom elterelni a gondolataimat. pl. vígjátékot nézegetek, videót nézegetek, játszok, vagy épp sírok, néha a sírás is segít sokat. Tudom nem könnyű, de azt fogod észrevenni pár nap múlva hogy egyre jobb, a végén elmúlik. Nekem mind 3 alkalommal elmúlt, bár sosem értem mitől jöhetett vagy mi okozta ezt ki rajtam. Nekem ezek segítenek. Remélem segíttette, Tudom min mész keresztül...
2014. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!