Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerted meg a jelenlegi vagy a legutolsó párodat?

Figyelt kérdés

Buliba vagy az interneten? Te vagy Ő kezdeményezett? Ha ő kezdeményezett, adtál jelet, hogy kezdheti?

Nem, kor és az is érdekelne mennyi ideje vagy/ voltál együtt a barát/barátnőddel?


2009. aug. 23. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenlegi párommal otthon ismerkedtem meg gépet szerelt és valahogy szipatikusnak tünt:P

Ö kezdeményezett 3 éve vagyunk együtt 16L

2009. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen,csak leültem mellé...mert meguntam egy haverja hülye dumáját!Beszélgetésbe kezdtünk,végül hazakisért,és megigérte hogy majd délelőtt felhiv!Igy is lett,délután taliztunk!!És azóta is együtt vagyunk!2éve 2hónapja és 14napja:)

23/L ő 31/F

2009. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Interneten. Ő írt először.

Én 20/L ő 26/F, 3 és fél éve együtt vagyunk. (akkor voltam 16 ő meg 22)

2009. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
neten. 1 éve lesz 26-án:)
2009. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát előző barátom haverja, aztán néha láttam buszon, és mindig azt mondtam magamban "anyád ha nekem ilyen barátom lenne" aztán mikor szakítottunk barátommal rá 2 hónapra megtalált hotdogon és elhívott találkozni és összejöttünk. Egy éve vagyunk együtt (:
2009. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kateamstrong ***** válasza:
100%
Én páromat 9 hónappal ezelött ismertem meg egy önismereti csoportban. Öröké emlékezni fogok arra a percre mikor elöször megpillantottam...-ültem a kanapén, teázgatam és a legjobb barátnőmmmel beszélgettem mikor elöször megláttam és már akkor tudtam, hogy ő még egyszer a pasim lesz, és hát rá 1 hétre az is lett...(:
2009. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Egy szórakozóhelyen öszejöttünk, aztán ő irt, hogy inkább mégse:S Azután msn-en beszélgettünk 2-3 hónapig, addig semmi tali.Aztán már ő irta hogy szeretne jobban megismerni! Párszor randiztunk, aztán egyszer nálunk filmet néztünk, és elkezdett simogani majd megcsókolt! Azóta együtt vagyunk! Mindketten 20 évesek vagyunk:D
2009. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

egy új mukahelyre kerültem és az első akit megpillantottam Ő volt. Akkor még nem volt semmi, szimpatikus volt ennyi. Aztán egyre jobban megkedveltük egymást, sokat beszélgettünk, mindig meglátta a mosolyom mögött a szomorúságot:-) egyre inkább tetszett, de mkettőnknek volt párja. Aztán már mindenkinek feltűnt, hogy izzik körülöttünk a levegő. Egyik nap meg elkezdte az "etetős" szövegét és megcsókolt. Hát kb két hónapot adtam magunknak, ennek lassan 5 éve, azóta már a felesége vagyok:-)

26/L, 41/F

2009. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
buliban. kicsit szerencsétlen módon körözgetett körülüttem már jó fél órája, amit észre se vettem, mikor a barátnőm szólt, h csináljak vmit, mert nem bírja a könyörgő tekintetét:D beszélgettünk, táncoltunk, aztán 1 hónaig nem hallottam felőle, majd véletlenül összefutottunk, ő találkozást kezdeményezett és 1,5 hónapig voltunk együtt. 17/L , 19/F
2009. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párom ismerőse volt. Bele szerettem, párommal szakítottam, majd hónapokig nem találkoztunk, de meg volt a száma, és úgy döntöttem nincs mit vesztenem, elhívtam egy találkozóra és egyszerűen megmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Azóta együtt vagyunk, már 3 éve.

23L

2009. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!