Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randin mi a jobb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randin mi a jobb? Ha a pasi sokat mesél, sztorizik, szórakoztat titeket, vagy ha ő kevesebbet beszél, és inkább kérdez rólatok, hagy titeket érvényesülni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 23:33
 1/6 anonim válasza:
fele-fele arány
2012. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezek olyan felszines dolgok..:/

szerintem egy tökéletes randi akkor jó ha a fiú vicces , jókat lehet vele röhögni, és csak igy beszélgetés közbe kiderül minden róla, nem kell külön kérdezgetni

2012. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont figyelj, hogy ne beszélj sokat, főleg ne ugyanarról, mert unalmas leszel! Szeretek én beszélni a randin. :D LiLy (21)
2012. dec. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, ha a férfi sztorizik, DEEEEEEE tudni kell, hogyha csökken a zavartságom egy picit, akkor engem se nagyon lehet leállítani. ERGO: unatkozni nem fogunk. :D
2012. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fele-fele. Ne harapófogóval kelljen kihúzni a pasiból a dolgokat, de ne is dumáljon lyukat a hasamba. :D
2012. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez személy függő. Én például nagyon szeretek beszélni és zavaromban is csak beszélek. Viszont akikkel randizok azok is szeretnek beszélni, így egymás szavába vágva sztorizgatunk és szerintem ez így tökéletes.
2012. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!