Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy zöldeskék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy zöldeskék szemű, világosbarna hajú, fehér bőrű, inkább északi típusú srácként jobban vonzanak a barna szemű, sötét hajú, enyhén barna bőrű, latinos csajok?

Figyelt kérdés
Persze más típúsú lányok is bejönnek, de leginkább ilyen csajok izgatnak szexuálisan azt vettem észre.
2012. dec. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sötét hajú, sötét szemű nő vagyok, és általában a világos szemű, hajú és bőrű pasik jönnek be. Tudod, az ellentétek vonzzák egymást. (:
2012. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Miért van az" szerintem egy zsák krumpliért, azért. Ilyen hülye kérdést...
2012. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanaígy vagyok, csak lányban:D szőke kék szem fehér bőr stb és pont a spanyol, olasz, görög, tehát feketehajú, barnaszemű férfiak jönnek be:) nem csak, de többségében. én sem tudom hogy miért, de hallottam egy olyat hogy általában az ellentétes szem- és hajszínű egyedeket preferálja az ember.:)
2012. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!