Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Na szval ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Na szval ha lányok vannak akkor nem tudok megszolalni rendesen beszélni velük miért van ez? .

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik nekem neki is tetszem de nem beszélünk csak face en . -. - tavaly jártunk és akkor is facen kérdezte meg haverjaink elintézték h 2esbe legyünk de nem tudtam megszólalni.De mondjuk mielőtt jártunk tavaly nyáron még elvoltunk de most semmi . és sztem tök gáz de nem tudok mittenni segítsetek pleasee. :S (F/14)
2012. dec. 20. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Légy határozott! Nem az ördöggel vagy együtt, hanem egy törékeny nővel nincs mitől tartanod!
2012. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utálom a beszari fiúkat,férfiakat!

Egy férfi(aki ezt mondja magáról)szerintem legyen rámenős de ne annyira,pl tudjon beszélgetni a nővel,kacsintani, mosolyogni...legyen önbizalmad,legyél nagyon határozott!

14/L

Tudom ajánlani ezt a filmet: [link]

Egyébként most valamikor az ünnepekbe a TV2-n adják,ma láttam a bemutatót...:)

2012. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja vmikor én is ilyen voltam de nem szabad ilyennek lenni! mibaj történhet? elutasít?? inkább most mint később amikor már teljesen belehabarodtál. ha elutasít az csak adjon erőt és gondold át h mit baszhattál el és továbbkel állni. beszélj közömbös témáról és várd h hogy reagál rá.
2012. dec. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!