Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés
kezdjük ott h egy fiúnak sem tetszem a barátnőimnek van barátja.. Barna hosszú hajam van barna szem nem vagyok kövér de van egy pici pocakom nagy melleim vannak amik tetszenek:$ és álltalába sportos szeretnék nőcis lenni és nem unalmas sminkelni csak spirállal szokta ..:/ tud valaki tippet adni? 16L

2012. dec. 21. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj! Én fiú vagyok, és hasonló cipőben járok.

185 magas vagyok, nagy zöld szemeim vannak, szőkésbarna hajam, az arcommal határozottan elégedett vagyok. A testem nem kigyúrt, inkább magas vékony vagyok, de izmos egy kicsit. Nekem pont az olyan lányok jönnek be, mint amilyennek magadat leírtad. Úgyhogy nem a kinézeteddel van baj, hanem valszeg ugyanaz a bajod, mint ami nekem volt. Mer nagyon fontos a kisugárzás, leginkább az vonzza be a másikat. Hiába mosolyogsz, ha nem vagy boldog a kisugárzásod sem lesz pozitív, így nem csoda, h nem téged választanak majd, ez ilyen tudat alatti mechanizmus. Régen én is ilyenben szenvedtem, h látszatra megvolt mindenem, látszatra boldog voltam, de hosszútávú normális kapcsolat valahogy sose jött nekem össze. Azt tudom tanácsolni, amit én is csináltam, h először azt próbáld elérni, h te magad boldog légy egyedül, aztán jöhet a kapcsolat.;)

2012. dec. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséged igyekszek ez alapján felépiteni valamit és boldog lenni!:)
2012. dec. 21. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2012. dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
De biztosan tetszel pár fiúnak, csak nem veszed észre őket, mert nem néznek ki olyan jól, mint Brad Pitt.
2012. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kép esetleg?

Mellesleg nem hiszem hogy senkinek sem tetszel, arra nagyon kicsi az esély. Lehet hogy az ismeretségi körödben mindenkinek csak a külső számít.

2012. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
képet nem szeretnék hátha meglátnak a barátok..lehet igazatok van!:)
2012. dec. 21. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó csaj lehetsz. És sokkal boldogabb leszel, mint azok akik már idő előtt pasiznak!
2012. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. Én 18 éves koromig voltam egyedül, s nem is vettem volna észre, hogy bárkinek is tetszenék.

Aztán 18 éves koromban összejöttem a mostani férjemmel. Szóval nem baj, ha az embernek 16 évesen még nincsen párja,mert hidd el sokkal jobb megtalálni egy idő után az igazit,mint sem 14 meg akárhány éves kortól váltogatni magad mellett a fiúkat...

24\N

2012. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!