Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szívód6ott így fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szívód6ott így fel?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy nagyon jó buliban, egy nagyon helyes pasival találkoztam ott. Annyira édes volt. Nem az a tipikus nyomulós páwa, akikkel a bulik tele vannak. Hanem olyan normális volt, egy kicsit visszafogottnak látszott, de amint beszédbe elegyedtünk azért kiderült h azért nem kell félteni. Ahogy az is, h az egész vip az ő nevére van lefoglalva. Nagyon úgy tűnt h bejövök neki. De aztán egyszer csak eltűnt, hiába kerestem, sehol nem találtam.

2012. dec. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikusan az a csaj vagy, akit meglehet venni kilóra? Csak azért hiányzik, mert az ő nevére volt foglalva az egész vip szektor vagy érzel is valamit iránta?
2012. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tipikus pénzéhes liba


egyébként szerintem jól átvert téged

2012. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vert át, mert nem hitegetett. Tényleg az ő nevére volt foglalva. De eltűnt. Nem tudom hogy, de nem találtam. A buliknak ez a hátránya, h a nagy tömegben nem mindig lehet kiigazodni.
2012. dec. 21. 13:10
 4/8 Patrik24 ***** válasza:
100%
"az egész vip az ő nevére van lefoglalva." :DDDD kéne mi?:DDDDDD kösz, jó pillanatot okoztál most :DDDDD
2012. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre. A pasit szereted vagy csak a pénztárcáját?
2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ? Miért nem bírtad kiírni,hogy "hat" ....

Miért ?MIÉRT ? kva gáz, a szöveget el se olvastam

ÁLLJ LE.

2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Patrik24 ***** válasza:
Ne viccelj már :D egy este után hogy érezhet akárki is akárki iránt valamit, max fellángolást.
2012. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gáz vagy, azért szívód[6]ott fel... abból vetted le hogy bejössz neki, hogy beszélgetett veled? Minden elismerésem...
2012. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!