Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hosszú szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú szokott lenni az első randi?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés, de kb. hány órásnak "illik" lennie?? Mennyi időt szokás ilyenkor együtt tölteni?
2012. dec. 21. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő. Barátnőm egyszer ki volt akadva, hogy a fiú egy 4 órás randi után hazakísérte, mert azt hitte többet lesznek együtt :D Nem gondolom, hogy ezt előre meg kéne tervezni, majd adja magát, és ha gázosnak érzed már az elején a dolgot, akkor leszögezheted, hogy haza kell menned, mert ez meg az lesz.

A barátom az első randinkon eljött értem 8-ra, fél 12-re értem haza, addig sétáltunk, de olyan jó volt, hogy elrepült az idő. Majd tényleg adja magát a helyzet :)

2012. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!