Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki szeret rózsaszín pólót viselni és szereti, ha a barátnője is rózsaszín ruhákat is hord?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

alapból nem szeretem ezt a színt, 1 kezemen meg tudom számolni mennyi rózsaszín cuccom van...

nem kizáró ok, de jobban szeretem, ha nem a lányok színét hordja.

bár mindenkinek joga van felvenni azt amit akar.

2012. dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és a rózsaszín párduc kalandjait nézitek közösen?
2012. dec. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. dec. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Persze! Szeretem, ha egy fiú rózsaszínt is hord.
2012. dec. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
járókerettel
2012. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Feketébe járó fickók az eseteim. Nem tudatosan. :D
2012. dec. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, de a rózsaszín alapvetően női szín. Ha meglátok bármi rózsaszínt egy hímneműn akkor úgy pofán röhögöm, hogy talán észhez tér és soha többet nem veszi fel. Ez olyan b.zis. Nem tudnék férfiként tekinteni egy ilyen... izére... XD
2012. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi gondom a rózsaszínnel egy pasin, csak egy van vele,tudni kell hordani! Ugyanúgy mint lányoknál,nem áll mindenkin jól. Viszont az, hogy mindig rózsaszínben, mert te azt szereted ..... Az azért túlzás!mindenkinek kell egyéniségének lennie.:)
2012. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez egy kizáró ok, nő létemre nem járok rózsaszínben.

Az ilyenre nem tudok férfiként tekinteni.

2012. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom miért dobálóztok az olyan kifejezésekkel, hogy " az ilyenre nem tudok férfiként tekinteni , mert rózsaszín pólót hord " ?! Nektek A FÉRFI-t az határozza meg , hogy milyen színű pólóban jár , vagy mi ?!:D

Ez most olyan dolog, hogy egy lányra ráadunk egy testnadrágot, vagy miniszoknyát , közben nem is áll jól neki, vagy egy rokker lányra rózsaszín pólót adunk, közben meg halál nem illik hozzá. Szerintem a színek azért vannak, hogy ami jól áll azt hordjuk , nem ? A kérdező sem talpig rózsaszínben jár. A habos babos full rózsaszínben öltözött lányok nekem sem tetszenek, de vannak akiknek még egy rózsaszín kabát is jól áll.

2012. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!