Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak azok a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a fiúk, férfiak kellenek minden lánynak, nőnek, akik idősebbnek néznek ki a koruknál? Emiatt én már örökké hátrányban leszek a párkapcsolti életben és alkalmi szex terén?

Figyelt kérdés

Olyan igazságtalan az élet! Mindig csak az jár jól, aki magas és nagy darab és idősebbnek néz ki ak koránál.

Én sajnos kisfiúsan nézek ki huszonéves létemmre és lenéznek a korombeli lányok, nem vesznek férfiszámba, inkább járnak vagy szexelnek egy vén 50-essel, mint velem és ez már nagyonb bosszant és nekem csak a kislányok jutnak, akikhez hozzá sem nyúlhatok.

De úgy bírom, ha van egy 14 éves fiú, aki mndjuk kinéz 18-nak, azzal simán összejön egy 25 éves nő is akár, engem meg lekisfiúznak csak, mert fiatalos vagyok és nem is kellek nekik. Eddig azt vettem észre, hogy főleg a 13-14 éves lányoknak jövök be külsőre, ők maguk szoktak is kezdeményezni, de énn mindig el kell, hogy utasítsam őket, mert nem lehet velük semmit sem csinálnom és börtönbe egy nő miatt sem akarok kerülni.

Egyébként is sokkal vonzóbb egy 18 év feletti formás nő, de nekik meg nem kellek és ez kikészít idegileg és lelkileg telsen, már tiszta roncs vagyok és egy senkinek érzem magam. Szinte mindenki nagyobb tőlem testsúlyra meg magasságra is és ez is idegesít. Ennyit arról, hogy a lányoknak nem a külső számít. Azok a kiscsajok is, akik tapadtak rám maguktól is csak azért tették azt, mert helyesnek tartottak, szóval minden lánynak csak a külső számít és, ha nem jövök be egy korombeli huszonéves lánynak, akkor hiába vagyok kedves meg jófej úgysem kellek enki, mert ő egy férfit akar és nem egy kisfiút. Megvagyok bélyegezve a testem és arcom miatt, igazságtalan az élet. :(



2012. dec. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejönne... nem küldenél 1 képet privibe?
2012. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Én sajnos kisfiúsan nézek ki"

15-20 év múlva hogy fogsz majd ennek örülni amikor a huszonéves csajok rádmásznak!

2012. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, s valóban idegesítő dolog volt ez. Viszont később, ahogy telnek az évek, egyre jobb lesz, meglátod! Én 30 évesen éreztem úgy, hogy már bejövök a lányoknak, nőknek. Most már elmondhatom, hogy volt nálam majdnem tíz évvel fiatalabb barátnőm is, meg pár évvel idősebb is, de velem egykorú viszont soha. A kortárs csajokkal soha, de soha nem jöttem ki.

A sors hozza ezt így, s inkább az a fontos, hogy maradj mindig erős, egészséges, a Jóisten adta az életet, sok olyan dolog van, amit nem lehet látni előre. Jó is, rossz is.

Míg akik már tizenévesen élték már az éjszakai életet, buliztak, ittak, cigiztek, sokan a droghoz nyúltak huszonévesen, harminc körülire meglehetősen rontó tud ez lenne az egész életre. Én ezekből kimaradtam, de kb 28 évesen elkezdtem gyúrni, sportolni, persze kulturáltan, odafigyelve, s pár év alatt sikerült olyanná válnom fizikailag, hogy elégedett lehetek. Mivel kisebb vagyok az átlagnál, 166 cm, úgy érzem kompenzálni kell egy jó kiállással s tartással azt a pár centi magassági hiányt.

Sajnos hiába mondják, nem igaz hogy nem számít a külső. Számít. Hogy ne számítana? Ezen belül az öltözködés. Elegancia, tisztaság, ápoltság. A legtöbb normális nő ezt komolyan értékeli. Akkor a kisfiús külső sem hátrány, ha fejben rendben vagy.

No, mindegy, ez az én saját tapasztalatom.

Egyéb történelmi iratok tesznek említést férfiakról, kik nem voltak langyik, de soha az életben nem volt szexuális viszonyuk nőkkel. Olvastam ilyet. Komoly, meglett, életük derekán túllévő férfiak, szüzen. Ilyen is van.

Ami számít, egészség, cselekvőképesség, az élet pedig sorban ossza az alkalmakat, lehetőségeket. Ne aggódj semmi miatt, barátom.

2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!