Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35-40 éves férfiak! Hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 éves férfiak! Hogyha lelkisebb, félénkebb típusúak vagytok, akkor mi vonz benneteket a halk, szolíd, mindig mosolygós lányban?

Figyelt kérdés
Hogyan közelítenétek meg, ha a nonverbális jelek már jó ideje működnek? Beijednétek-e, ha a lány össze-vissza viselkedik? Mit tennétek ha a lány bedobna egy találkozó ötletét? Ha mosolyogva azt mondanátok, hogy jó, akkor komolyan úgy is gondolnátok?

2012. dec. 25. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit sok kérdés lett. Bocsi
2012. dec. 25. 10:04
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi vonzana? Mellméret pl.? :-P

De komolyan a felsoroltaknak mi köze van egymáshoz? Az hogy, "lelkisebb" férfi vagyok, nem azt jelenti, hogy sem azért vonz egy lány mert "szolid". A nem lelkisebb férfiakat is tudják vonzani a szolid lányok és egy félénk férfinak is bejöhetnek a vagány csajok. Ezek a tulajdonságok egy kapcsolat kialakulása szempontjából lehetnek pozitívak és negatívak is. Ha a nonverbális jelek működnek, akkor valószínűleg itt pozitív.


"Ha mosolyogva azt mondanátok, hogy jó, akkor komolyan úgy is gondolnátok?"

Egy 35-40 éves férfi általában már komolyan gondolkodik ;-)


38/F

2012. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* -"sem"
2012. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A mellméreten jót kuncogtam. Hát reméljük, nem ez az első szempont! :)

Amúgy nem vagyok olyan hallgatag, csak hát nem szoktam én a középpontba lenni - bár tudok ha akarok, ha olyan haveri társaságba vagyok. Amúgy meg meghúzom magam... általában.

2012. dec. 25. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmi gond nem lesz itt. A lelkisebb nem feltétlenül ijedős típus, viszont én nőként mondom sosem dobnám be a találkozót :) Dobja be ő. :) Én csak megtisztítom a terepet :)


Amúgy nemigaz, hogy ez a cam 38 éves :D Ezen most behaltam :D

2012. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Semmiféle alapod nincs, hogy megkérdőjelezd a koromat :-P , mivel semmit nem tudsz rólam. Én sem nevezlek hazugnak az ide írt hozzászólásaid alapján, Te se tedd velem. Pár hete töltöttem a 38-at :-P
2012. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne egyétek már meg egymást! :))

Inkább drukoljatok nekem! Már úgyse tehetek semmit az ügyembe. Nem rajtam áll a dolog.

2012. dec. 26. 10:59
 8/10 A kérdező kommentje:
(szépen leírtam egy "k"-val - összezavartok)
2012. dec. 26. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, hány éves vagy?
2012. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
30+
2012. dec. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!