Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk,még sosem beszéltünk,csak párszor egymásra néztünk.Nem az a baz*megozós típús, szóval visszahúzódobb azt észrevettem.
2012. dec. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello. Szimpi vagy. Lenne kedved találkozni valamikor?
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Ja és azt elfelejtettem hogy 1 évvel fiatalabb nálam.
2012. dec. 27. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, az mégjobb. :] Legalább biztonságban érezheti magát, valahogy a lányok nagyobb részénél ez előny, ha pár évvel idősebb vagy. /tapasztalat ^^ [14/f]
2012. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először is köszönj neki. (ha eddig még nem tetted meg..hiszen írtad párszor egymásra néztetek) abból még baj nem lehet..és láthatod hogy reagál rá. Majd többszöri köszönés után odamész..és kérdezel tőle valamit..(ne időjárásról..:, közös pont a sulitok..biztos vannak ott is kis pletykák, bármi ami közös benneket) és azután már gondolom megy minden a maga útján.
2012. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így könnyűnek tűnik,de amikor ott vagyok a suliban, nem merek neki még köszönni se.Ötletek hogy hogyan küszöbölhetném ezt ki?
2012. dec. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!