Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ajánlatos az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ajánlatos az első randin ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. elég esetlen szegényke : D .. Még ő is és én is szüzek vagyunk, bár én valamivel tapasztaltabb.Köze nincs még a lányokhoz. Ő 17 én 15. Neten ismerkedtünk meg tehát még személyesen nem találkoztunk. De tervezzük. Mit lehet az első randin egy \'ilyen\'(nem lenézésként írom így) fiúnál? :D Nehogy zavarba jöjjön nekem aztán .. :)

Még nem is csókolózott..

Valami tipp?


2009. aug. 24. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Először csak baráti puszi,semmi kézenfogás.Beszélgess vele sokat,aztán ha feloldódott sztem jöhet a smaci.De ne eggyből a többit is!!
2009. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek pár gombóc fagyit.
2009. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vegyél nagy levegőt!
2009. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell óvatoskodni! Küldj pár jelet, ha nem veszi akkor vedd kicsit merészebbre. Nem fog megijedni, szerintem akkor majd veszi az adást.
2009. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit érteszz az " esetlen " alatt?
2009. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az esetlen alatt at értem hogy nem ért a lányokhoz, bátortalan félénk fijú :))
2009. aug. 25. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Első randin,ha kicsit gyáva a srác,akkor tartsd mindig szóval.Kérdezgess tőle,aztán majd lassan ő is elkezd visszakérdezni.Olvass vicceket randi előtt,és ha nagy a csend süsd el ezeket.Nálam mindig bevált:D Ja és egy jó tanács,ne mászkáljatok túl sokat.Néha üljetek is le.Idegesítő lehet ha folyamatosan mentek.17/L
2009. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ti mindenképp megtehetitek, hogy közvetlenek vagytok egymással! Nem kell izgulnotok, ha zavarban vagytok az elején, ihattok egy pohár bort, aztán ha bejöttök egymásnak, bármelyikötök felvetheti a csókot. És utána tök jó lesz :D Megbeszélheted, mennyire izgulsz, és az már közös pont akkor, és jobban el tudja magát engedni :D

Mondd neki, hogy csókoljon lassan..

2009. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!