Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bp-i biszex, leszbi lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bp-i biszex, leszbi lányok! Hol ismerkedtek? L18

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem is ismerkedhetsz Állítólag 9/10es vagyok sokak szerint. 20/F
2012. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, a városban mindenfelé :D

Vannak amúgy oylan helyek, ahol elég sok leszbikus megfordul, pl. melegbarát szórakozóhelyek (de itt ritkán találsz tartós kapcsolatot, inkább egyéjszakásra mennek), vannak melegbarát kávézók/bárok is...

Meg, ha a sulid nyílt, akkor suliban (nálunk pl. sokan felvállalják).

Ezenkívül itt Gyakorikérdéseken is megy rendesen az ismerkedés....:))


18/L (Bp. mellől)

2012. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hey, mindenki. Én elég sok kérdést-választ végignéztem, de mindegyiknél régebbi hozzászólások voltak, s nem tudom mennyire élnek még a topikok, úgyhogy megpróbálok bekapcsolódni itt:) engem is érdekelne a téma, mert megnéztem a többhelyen is ajánlott chat-et- társkeresőt is, de nem jött be. hátha itt sikerül jutnom valamire.:) L22
2012. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsazsa92 ***** válasza:

Bulikon net ès itt..

20/L

2012. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, én szívesen ismerkedek veled :)

18/l

2012. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt is nagy esély van rá, több jófej csajjal beszélgettem.már itt, pinkvanillán inkább +20-asok vannak, bár én is regiztem, de nem használom. Underground egy nagyon hangulatos szórakozóhely, ajánlom :)


de én is szívesen ismerkednék :)

16/l

Pest

2012. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
köszi mindenkinek:) utána nézek majd a helynek. aki ismerkedne, dobjon egy privit nyugodtan. :)
2012. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Underground-ot énis adom!! :D príma a hely, de nem érdemes egyedül lemenni, mert összeszokott bandák járnak le általában, kevés a spontán ismerkedni akaró személy.


18/L

2012. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És mindenkit komoly kapcsolat érdekel itt? van, akit alkalmi kaland is érdekel? :)
2013. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Morri 2-be is szoktak lenni:D
2013. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!