Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nos hát 18 éves vagyok és volt egy lány ( ő 16) a suliban akivel jóba voltunk de egyszer koptatott váratlanul..úgy hogy nem is jártunk meg semmi csak randit utasított vissza, és utána nem bezséltünk elég hosszú időn át..Mivel nagy lelkem van és megbántam h eltávolodtam tőle írtam neki az ünnepek alkalmával, és szeretne találkozni velem....

Most akkor kérdezem ez mi, el mondjam neki holnap szerelmes voltam belé...



2012. dec. 28. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mivel nagy lelkem van..."

Szerintem ne mond el neki a csöpögős verziót. Ne riaszd el rögtön az elején. Mond azt hogy te annak idején komoly kapcsolatot is el tudtál volna képzelni vele vagy valami ilyesmi.

2012. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem csöpögös verzóra gondoltam természtesen......a angy lelküt másra értettem h volt bennem annyi h ráírjak ..nem nagyképsüégből..
2012. dec. 28. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele nagyon kedves,figyelmes...de h szerelmes voltál azt ne valld be,megijedne....csak fokozatosan közeledj
2012. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben..és ha sulin kívűl elmegyünk vhová? márpedig elfogunk..csak hová? és hogy vegyem ezt? randi , nem randi?
2012. dec. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!