Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lennék? Vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok jó barátságban egy lánnyal!

több tucatnyi találkozón vagyunk túl,rengeteg közös élményem van vele az elmúlt időkből. Mivel nagyon szimpatikus számomra ez a lány a nyár folyamán,bár lehet hogy nem kellett volna,de elmondtam neki mit érzek iránta,hát ez nem úgy sült el anno mint reméltem,barátság maradt a végén a dologból s mint barátok azóta is találkozunk.Ma is egy ilyen Baráti találkozás volt,iszogattunk,sétáltunk,beszélgettünk,aztán benyögtem hogy kilátásba van nekem egy ismeretség egy másik lánnyal,erre a válasz hogy holnap öis randizik egy sráccal!Ez rendben is volna!DE!

hazatérést követöen fura érzés lett urrá rajtam,mintha megmarkolták volna a szivem,fájó érzést érzek,szinte sirhatnékom van ha erre a lányra gondolok!Talán most tudatosult bennem hogy elveszithetem ezt a lányt?miért érzem ezt?Mi ez a fura érzés? Szerelem?



2012. dec. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább a büszkeséged.
2012. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
büszkeségem? mi köze mindehez a büszkeségemnek? az köszönöm szépen jól van!
2012. dec. 28. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 1 éved minden egyes találkozásánál jelen kellett volna lennie annak az érzésnek amit a mai napra irsz-na az szerelem.


De csak most volt. Úgy hogy ez csak a büszkeséged semmi több:D

2012. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!