Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes évek elteltével is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes évek elteltével is egy volt iskolatársért vágyakozni?

Figyelt kérdés

Akkor lettünk jóban mikor érettségiztünk. Akkoriban rendszeresen nézegette a képeimet myvipen (akkor még az volt a menő). Kb 2 hónapig mindig fent volt a látogatók között. Látni lehetett hogy hányszor nézték meg a képeimet, és mindig növekedett a szám ha ő az adatlapomon járt. Amikor új képet raktam fel, megkérdezte hogy hol készült amit tegnap raktam ki. Volt barátnője, de akkor tájban szakítottak, összejött egy másik lánnyal. És az exbarátnője nekem öntötte ki a szívét hogy ilyen-olyan, meg hogy milyen ügyei voltak stb. Pedig nem voltunk barátnők, csak ismerősök. Volt hogy csak úgy odajött köszönni nekem (de én azt hittem a legjobb barátnőm érdekli, mert ő menő csaj volt én meg nem, szóval annyira nem is vettem komolyan).


Ennek már 3 éve, de mai napig néha eszembe jut, meg nekem ő most eléggé tetszik. Hagyjam ezt a témát, vagy keressem meg, vagy mit tegyek?


2012. dec. 29. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg!
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hogy? :)

Milyen ürüggyel ennyi idő elteltével...

2012. dec. 29. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már jó kérdés. Én is félénk vagyok, de neked ott a régi emlékek. Onnan hozz fel valamit, és máris lesz közös témátok!
2012. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De mit gondolsz volt felőle szimpátia?

Mert amúgy sok mindenkivel jóban volt, meg hihetetlennek tartottam már akkor is, hogy talán én tetszenék neki, nem a "menőcsaj" barátnőim...

Meg az, hogy sok közös emlékünk nincs, max hogy néha együtt mentünk hazafelé. Áhh én amúgy akkoriban kicsit taszító voltam vele, mert nem akartam hogy a barátnője miatt gáz legyen.

Na mindegy, majd még gondolkozom rajta, mert ennyi idő után semmi ötletem nincs, lehet már nem is emlékszik rám vagy ki tudja..


De köszi hogy írtál!

2012. dec. 30. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj oda, és legalább te ne szenvedj. Ha kapó rá akkor örülhetsz, ha nem akkor legalább tudod.

Én is mindig ezt a választ kapom, sosem megyek oda a csajhoz, így én folyamatosan fájdalomban élek. :(

Te ne!!!!

2013. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan keresd meg, a legjobb a kényszerből jegelt kapcsolatok melegítése.

Ja, és ne siesd el a szexet, de ne is játsztd a szűzqrvát-bocs az őszinteségért, de ezért írtál ide.

Túl sok régi emlék nem kell, úgyis mindketten tudjátok mire megy ki a találkozó. De hagyj magadnak pl. két hetet dönteni.

2013. jan. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, hogy hamarosan itt a névnapja. Lehet írok neki :D

De majd még meglátom...

2013. jan. 4. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!