Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira akarok hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira akarok hívni egy lányt de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves és vicces minden tökéletes benne a szeme és az arca gyönyörű de nem merem elhívni randizni nem tudom hogy hova hívjam el és azt se hogy hogyan segítsetek kérlek titeket!


(Trollok segítsetek ti is kérlek és ne trollkodjatok :D )


2012. dec. 31. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél neki szivásbuktát mert azt szeretem, te is szereted, ő is szereti, sőt mindenki szereti
2012. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a szilvás buktát :D de ő se :D
2012. dec. 31. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát most mégis mitől félsz? Elhívod, max nem megy... nagy ügy.
2012. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Komplikato ***** válasza:

Hát vagy fogod magad, végig gondolod mennyire szeretnéd és ...

Ha tényleg akarod, akkor bevállalod a lehetséges pofára esést, bevállalod, hogy össze jöttök és összetöri szíved, vagy akár azt is, hogy vele éled le életedet. És ha bevállalod, akkor odamész és megbeszéled vele.


Vagy nem vállalod be és akkor meg valld be, hogy nem is volt neked olyan fontos. Csak ne 20-30 év múlva jöjj rá, hogy de az volt.

2012. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó de én szeretem!
2012. dec. 31. 22:52
 6/13 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek!
2012. dec. 31. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
köszönni ki fog?:))
2012. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Komplikato ***** válasza:
A hova kérdésre meg ha leírod kb. merre laksz lehet tud válaszolni itt aki ismeri a környéket, megkérdezhetnéd rokontól jó baráttól vagy ha semmi ötlet sem jön össze akkor az internet keresőt használva. Szerintem elsőre olyan helyre érdemes menni ahol lehet ücsörögni és dumálni egy jót. Valami hangulatos helyre, jobb étterem, cukrászda, kávézó/teázó, ilyesmi.
2012. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek szilvásbukta gyártó üzembe. :)
2013. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lili2003 válasza:
Szerintem a lány szemszögéből nézve ne félj egyszerűen kérdezd meg tőle és ennyi ha nemet mond próbálkozz tovább mert mi lányok nagyon szeretjük ha küzdenek értünk (lány 17 éves)
2013. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!