Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem valakivel, nagyon szeretném ha hosszútávú lenne a dolog, de van egy gond.


Nem mondhatom el konkrétan mi, de ha halad a kapcsolatunk akkor egyszer elfogunk oda jutni, hogy olyat kell elmondanom neki, ami miatt megutálhat.


Azon gondolkodtam, hogy talán ha addigra egymásba szeretünk igazán, akkor talán nem fog megutálni miatta. De ha meg igen, akkor ez vele szemben szemétség, hogy addig járok vele, megkedvel és akkor csak úgy vége lenne...


Igazából nehéz ezt így elmagyarázni. Nem szeretném megbántani, de vele szeretnék lenni... csak ez azzal jár mindenképp, hogy majd lehet megbántódik amiatt, amit elmondok neki.


Lehet, hogy még most, az ismeretség elején véget kéne vetnem a dolognak egy "legyünk barátok inkább" szöveggel? Ezt nem szeretném, de lehet neki jobb lenne....


Nem tudom mit csináljak :/



2013. jan. 1. 13:50
 1/6 ktk312 ***** válasza:
Mert mi a probléma? Nem áll fel? T_T
2013. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok -.-
2013. jan. 1. 13:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, látom szarul fogalmaztam meg a kérdést... mindegy...
2013. jan. 1. 14:05
 4/6 ktk312 ***** válasza:

a névből gondoltam, hogy fiú vagy, mind1


nem hiszem h bármilyen kapcsolatot tönkre tehet egy titok, én legalábbis nem tudok elképzelni semmit


írj privátot és elmondom a véleményem

2013. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy válaszolni, hogy nem tudni a titkot. Így azt mondom, ha tudod, hogy ez olyasmi, ami zavarni fogja, vagy megbántja, rögtön az elején el kellett volna mondanod, így mindkettőtöket becsapod. Persze, ha igazán szeret, lehet hogy túlteszi magát rajta, de hogy képes lesz-e ezek után százszázalékig megbízni benned... Azt nem tudom, mert nem tudom a titkot.
2013. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tük őszintén: ha olyasmi történt, hogy pl. meginogtál és pénzért fekdütél le pasikkal (mert azért történt már ilyen nem egy nővel), azt inkább ne a legelején mondd el.


Szintén ne a legelejln mondd el, ha pl. lefeküdtél korábban a testvérével vagy a legjobb barátjával. (Sőt, én nem is gondolom hogy ezt el kellene valaha mondani, mert mindenkinek van múltja, és nem kell beszámolni azokról a pasikról akikkel előtte voltál. De ha úgy gondolod, később feszkó lehet belőle, mégis érdemes elmondani.)


Egyik sem bűn, de nagyon az elején bármelyiktől visszatáncolhat egy fiú.


PS: ha gondolod, írj privátot és mondok még véleményt.

(Lány vagyok)


Viszont nyilván örökké sem lehet várni

2013. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!