Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhagyott a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benzin18 kérdése:

Elhagyott a barátnőm, hogy kezdjem újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elhagyott a barátnőm, azt mondta már nem szeret mert tettem valami olyat ami az ő értékrendjébe nem fér bele (nem csaltam meg vagy ilyesmi). Ő már ki is szemelt valakit, én viszont tanácstalan vagyok, még mindig szeretem de tovább kell lépnem mert nem fog visszajönni hozzám. Az is nagy gáz hogy hetente egyszer találkoznunk kell mindenképp mert osztálytársak vagyunk fősulin. Hála isten a többi nap gyakorlat és nem együtt vagyunk. Segítsetek, hogy lépjek rajta túl minél könnyebben és hol keressek új lányokat randevú céljából. Az osztálytársak kilőve.. Köszönöm hogy elolvastátok remélem tudtok mondani pár jó dolgot :) 20/F

2013. jan. 2. 05:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni hogy az is probléma hogy nem igazán ismerek jelenleg olyan lányt aki érdekelne, vagy maximum olyat akinek van pasija de az szóba sem jöhet nálam. Tudom az lenne a megoldás hogy járjak el bulizni de nem igazán szeretem ezt a tuc-tuc táncoljunk aztán meglátjuk dolgot. Soha nem ment igazán nekem :D. Ha barátaim segítségét kérném hogy mutassanak be valakit, hát sajnos velük is ez a helyzet.. Megcsömörlöttünk és nem tudjuk hova kéne menni csajozni. Olyan hely kéne ahol lehet dumálni de az ilyen kocsmákban meg hasonló helyeken nem igazán találni rendes lányokat.
2013. jan. 2. 05:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hobbid? Érdemes menni táncolni tanulni pl. Általában több a lány és mivel tanulsz nem baj ha nem megy elsőre..
2013. jan. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatbol mondom (en 3 napja szakitottam) a legjobb gyogyir, ha elfoglalod magad. Ne ragodj rajta, hogy most o mit csinalhat vagy milyen jo lenne vele lenni, le kell zarni a multat. Tolts tobb idod a csaladoddal, barataiddal es hidd el maris jobb lesz, nekem legalabbis bevalt! :)
2013. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket egész jók :)
2013. jan. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!