Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani olyan dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan dolgokat randi közben, melyek segítségével "óvatlanul" megölelhetem, hozzábújhatok? (lent)

Figyelt kérdés
Olyan dolgok, tevékenységek érdekelnek, amelyek közben óvatlanul hozzábújhatok a lányhoz. Nem olyanokra gondolok, hogy mozi, filmnézés otthon, hanem pl. megtanítom billiárdozni, és ugye közben át kell ölelni. Tippek? :)
2013. jan. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor találkoztok. Olyan jó mikor átölelik olyankor az embert, te pedig hozzábújhatsz, és érezheted az illatát..
2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
át kell ölelni? nem kell....am meg ha elmegy randira veled akk nem vagy közömbös számára valószínűleg szval akk öleled meg amikor jónak látod akár a fentiakban leírt példák akár pl naplemente vagy hasonlok közben:)
2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz szovjet bombázók! és ráveted magad.
2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet ez is amit írtál jó stratégia bár én annak a híve vagyok hogyh a át szeretnék egy lányt ölelni akkor elkezdem a mozdulatot és ha engedi kkor engedi ha később akkor később. Az a kérdés mi a cél ha cska az hogy közel legyél hozzá akor ok lehet ilyen majdnem áltölelem de ez messze sem ugyan az érzésre mintha úgy "rendesen" átöleled. Talán ez utóbbi azért is jobb mert lehet hogy megengedi hogy a biliárd tanítása közben félig-meddig átöleld de ő nem tekinti ezt ölelésnek és utána ha meg próbálkozol később meg lesz lepődve.
2013. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilátóban mutogathatsz, hogy nézd, ott a ......! Vagy szálljatok tömegközlekedésre, ott aztán lehet súrlódni :)
2013. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :) Teljesen megértem az álláspontotokat, az 5. válaszoló tippje nagyon jó:) A szovjet bombázó meg feldobta a napom :D
2013. jan. 2. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
vidd el darts-ozni:-)
2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a bowling is jó ahogy tanitod guritani közben átölelheted
2013. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!