Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleestem a csajba? 16f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem a csajba? 16f

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliban megismerkedtem egy csajjal,akivel nagyon jól elvoltunk,táncoltunk,beszélgettünk,sőt még meg is fogdostam,mert ittam egy kicsit, nem mondott semmit erre,pedig nem volt berúgva. Másnap meg amikor felkeltem,legelőször úgy éreztem,hogy jó volt vele ellenni,táncolgatni,és ennyi. Pár óra elteltével viszont, egyre jobban éreztem,hogy milyen jó volna több időt eltölteni vele,és hogy bizsereg a hasam amikor rá gondolok. Most meg nem tudom,hogy keressem-e fel,mert nem tudom,hogy ő érez-e valamit irántam. Szerintetek mi legyen? Mert én nem vagyok az az aggressziv nyomulós fajta,és valahogy nem jött össze
2013. jan. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el randira. Nem olyan nehéz. Nem kell nyomulni, csak találkoztok és kész, utána meg megy minden a maga útján.
2013. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A gödörbe meg a kútba lehet beleesni, akkor hogy esnél bele egy csajba?
2013. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet ő is ugyanígy volt másnap reggel, mint te, hogy hiányoztál neki. Ahogy leírtad az estéteket, nekem úgy tűnik, hogy nem csak te érezted magadat jól, hanem még a csaj is, tehát kölcsönösen szimpatikusak voltatok egymásnak.

Szerintem az egyáltalán nem nyomulás, ha kérsz tőle egy 2. randit, ahol te is józan vagy ;) és akkor majd meglátjátok, hogy a szilveszter este óta együtt eltöltött idő után is ugyanazok a kellemes beszélgetések, érzések kerülgetnek titeket.

2013. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a csajt .
2013. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!