Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hódítsam meg? Hogy érjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg? Hogy érjem el, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Én egy fiú vagyok és tavaly nyár vége és szeptember eleje körül beleszerettem egyik osztálytársamba (lány :))

Télen nagyon sokat találkoztunk, mindig elmentünk valahova: sétálni meg ilyenek. Aztán egy csapásra teljesen megváltozott. Felvette ezt a "plázacicás, shoppingolós qrva" szerepet, mert tudom hogy teccik neki és így akar nála bevágódni. És a téli szünet után nap mint nap örülnöm ha köszön nekem a suliban, meg állandóan másokkal lóg. Pedig tudom, hogy ő nem ilyen és azért nem mondok le róla, mert abban bízok, hogyha összejövünk akkor a kedvemért megváltozik. A legjobb haverom szerint azért nem nagyon törődik velem, mert ő is szeret engem csak nem mer kezdeményezni. Meg állandóan azzal nyüstöl, hogy hívjam el valahova, de az a baj, hogy nem merem, pedig télen simán lett volna merszem elhívni valahova, mert akkor el is jött volna velem. Most meg attól félek, hogy visszautasít. Mit tegyek, hogy összejöjjünk?


2008. máj. 30. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Pár szót el-el hagytam, de azért szerintem érthető mit írtam le :)
2008. máj. 30. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is megváltoznék egyik volt barátom kedvéért de vele már késő:(

ha ezt a lány is tudná akkor már rég a tied lenne(mármint az én történetem)

mond meg neki hogy szeretnél vele elmenni vhova mert oan jó volt télen!

ne félj attól hogy elutasit!rossz hozzáállás!am az hogy megváltozott vszinüleg csak a társaság miatt van....mindenképp beszélj vele!ő nem fog lépni ha valóban ezt a plázacicás szerepet érzi most magáénak!neked kell!muszáj!és enm kell félned hogy visszautasit!mi történhet?vagy összejöttök...vagy nem....ha igen akkor nagyon megéri mert megváltoztathatod és tiéd lehet!...ha nemet mond akkor max egy ideig nem szóltok egymáshoz vagy barátokként fogtok csak beszélgetni...mindenképp jobb ha megpróbálod!még mielött túl késő mert ha másik barátja lesz akkor majd csak nézel



tudom hogy eh most elég világvége hangulatod de most ien kedvem van XD botsi

2008. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adtam egy 100%-t az elottem szolonak...es igen. Nekem is van akinek a keveert jaj de megvaltoznek...de mar keso...
2008. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elkell árulnom, hogy szerepet én is játszodtam...olyan kis vihogós csitrit...mert akkor azt hittem úgy tettszhetek NEKI...nem igy lett, mire rá jöttem már késő volt..."lehetsz a világ legérettem szivája, zamatos rostos érett...mindig lesznek emberek akik nem szeretik a szilvát. de megpróbálhatsz banán lenni, de akkor csak középszerű banán leszel...és akkor is lesznek emberek akik nem szeretik a banánt" - remélem érthető amit irtam. Szerintem is hivd el valahova, csak lazán! én annak idején arr vártam... az a vonat elment.... SOK SIKERT
2008. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Próba cseresznye, szerintem hívd el valahová, aztán tisztázd vele a dolgokat. Jobb nyílt lapokkal játszani!
2008. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!