Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből most következtethetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből most következtethetek akár arra is, hogy bejövök a csajnak, vagy ezek nem jelentenek semmit?

Figyelt kérdés

Ültem a padon, és a csaj aki tetszik meglátott, és odajött hozzám. Egyedül voltam, mégis úgy ült le, hogy közben "erősen közel" került hozzám, szóval elég szorosan ült le mellém, kb. hozzámdörgölődött. Miközben beszélgettünk, a nyakláncával babrált majdnem végig. Zavarban volt, vagy esetleg ennyire untattam? :D

19f



2013. jan. 3. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Akarja az "F"-et.
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem bejössz neki mindenképp hivd el valahova randira amint teheted :P sok sikert
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen hogy bejösz neki de a fiúbarátommal én is mindig nagoyn közel állok....mondhatni szorosan....az hogy odajön hozzád az szerintem természetes...a nyaklánc lehet hogy már a zavara jele
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál,azok kivétel nélkül mind a vonzalom jelei.Illetve az ékszerrel való babrálás jelezte,hogy a lány zavarba jött,ugyanakkor a vonzalmát is jelezte Feléd.
2013. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt szerette volna megkérdezni nem e ismersz engem?! de add meg neki ezt a nevemet ert itt megtalál
2013. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miket mondott?
2013. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haját szokta babrálni?
2013. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haját még ha szokta is, nem tűnt fel. De ha egymással szembeállva beszélgetünk, akkor is sokszor lesüti a szemét, kipillant oldalra, nem néz farkasszemet velem beszélgetés közben.
2013. jan. 3. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor bejössz neki
2013. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!