Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan debreceni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan debreceni vagy debrecenben tanuló lányokkal megismerkedni, akik illenének hozzám? Több infó lenn.

Figyelt kérdés

előző kérdésemből néhány kiegészítés rólam és a háttértörténetről,

hogy értelmes legyen a kérdés: 23 éves

joghallgató srác vagyok,nincsenek problémáim a

társasági élettel,vannak barátaim, járok bulizni,

általában én vagyok a hangulatfelelős,a társaság

közepe. Az egyetemen jól teljesítek,3asnál rosszabb jegyem nincs,szóval buta sem vagyok.

Otthon vidéken a szüleimnek segítek a

mezőgazdaságban,sokat és keményen dolgozom.

Határozott,életvidám és kialakult jövőképpel

rendelkező vagyok. Voltak barátnőim,minden

kapcsolatom min.1évig tartott,szexuális téren is minden oké velem,valahogy mégsem volt még

belém igazán szerelmes senki. Senki sem törődött

velem igazán,az összes barátnőm kihasznált

valamilyen téren, s ha megunt, dobott. Miért nem

vagyok képes találni egy normális lányt? Aki

okos,határozott,van jövőképe,nem az az otthonülős begubózós "apácatípus" de mégsem

egy ribanc!? Vhogy azt látom hogy aki szép

manapság az csak kihasznál és játszadozik s lelép

egy nagyobb bicepszért meg több pénzért, aki

meg nem ilyen az otthon ül és begubózik a saját

kis világába,ami meg ugye nekem nem kell. Szép&rendes nőt?! Túl sokat kérek? Annyiszor

törték már össze a szívem..

23/F


2013. jan. 4. 14:20
 1/9 Leveltetu ***** válasza:

Ha az mind igaz amit fentebb emlitettel akkor leirtad pontosan az Okot a problemadra. Ne ess ketsegbe, ami a tied az felre van teve. Hogy miert nem talalsz egy hozzad hasonlo no szemelyt?... Mert tul komoly vagy egy egyejszakas kalandhoz illetve mert a nok elsore nem akarnak belemenni egy hosszu tavu kapcsolatba.... Barmi hihetetlen de a nok ugyanugy felnek egy komoly pasitol mind forditva.


Majd eljon a te idod is es megtalalod a hasonlo tulajdonsagokkal rendelkezo not aki hajlando lesz lehorgonyozni melletted, addig is tanulj es valtsd valora a jovokeped.


Na meg mindig csak pozitivan..(unicum) :))

2013. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez most komoly? Az lenne a baj hogy nem csak használni akarom a nőket?! Poén.
2013. jan. 4. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, akár probléma is lehet. Sok huszéneves csaj nem akar egyből komoly kapcsolatot, te pedig nyilván túl komoly vagy nekik. Sok közülük komolytalan, vagy csak megijed egy határozott pasitól, mert valljuk be, nem feltétlen ehhez vannak szokva, tudjuk, hogy a 20-22 éves pasik átlagban gyerekesebbek, éretlenebbek mint a lányok. De egyébként ne ess kétségbe, az egyetemen nagyon sok helyes, egyedülálló, normális gondolkodású csaj van, szóval ott biztosan tudsz majd magadnak találni olyat, akivel megértitek majd egymást.
2013. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem. Mindegyik sír hogy milyen gyökerek a pasik,mind csak dugni akar stb. De az ilyet mint én meg élből szóra se méltatják. Lehet hogy komoly vagyok,de könyörgöm nem egyből feleséget+gyereket akarok,hanem egy olyan nőt aki érdemben viszonozni tudja amit tőlem kap. Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatot!
2013. jan. 4. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, párszor én is megfordultam az ÁJK campusának környékén, annyi felszínes plázap*csa cicababát sehol máshol nem láttam olyan nagy koncentrációban... Esetleg az OEC-es (netán TTK-s) helyeket tudnám ajánlani, de az tény, hogy az itteni kívül-belül normális lányok általában szökőévente egyszer mozdulnak ki partizni és nincs olyan sok szabadidejük (cserébe kisebb a veszély, hogy unalmukban konzumidióta, divatmagazin függő partyr*bancokká válnak).

25F

2013. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, OEC-es, TTK-s lányokat ismerek én is főleg. Ők tök normálisak - nagy részben. Jogin az egyik legnagyobb a felszínes csajok átlaga - anélkül, hogy bárkit is meg akarnék bántani.
2013. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a probléma az, hogy hogy ismerkedjek ttks vagy oeces lányokkal mikor: 1. Az ájk messze van tőlük 2. Szinte sosem járunk arra,se óráink nincsenek arra 3. Minden kar a saját bulijaiba jár el.

Ejj, bonyolult ez :D

2013. jan. 4. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ember, nem is órákon kell ismerkedni! Amúgy gyalog is lazán 20perc alatt teljesíthető a 2 telep közötti távolság (hogy tömegközlekedésről vagy kocsiról ne is beszéljek).

Ha valahol OEC-es (pl. Medikus hét) vagy TTK-s buli (pl. TEK sátor) van, attól még be lehet menni ÁJK-sként is, maximum pár száz forinttal drágább a jegy...

2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OEC-es lány vagyok és engem is rohadtul nehéz megtalálni,beismerem...:D Az orvosis közösség tényleg elég zártkörű,nem könnyű velünk ismerkedni+az élet sem. :)
2013. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!