Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy totál szerencsétlennek érzem magam ha egy lánynak udvarolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintem ez érződik is rajtam és talán ezért van, hogy soha nincs szerencsém a lányoknál....

Igazából szűz már nem vagyok, de az most nem ide tartozik. Hosszabb párkapcsolatom még nem volt.


2013. jan. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
de miben nyilvánul meg a szerencsétlenséged? odamész valakihez és elküld, vagy már megvan a kiszemelt lány és akkor érzed azt, hogy nem jó, ahogy közelítesz felé?
2013. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mert az vagy! Ilyent kérdezni!
2013. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem több önbizalom kéne, szerintem sportolj vagy táncolj vagy ilyesmi, nem is azért hogy izmos legyél hanem mert attól általában több önbizalma lesz az embernek :)
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Igen megvan a kiszemelt már és akármit csinálok rosszul sül a dolog, már az is nehezen megy, hogy közeledjek hozzá, nem akarok részletekbe most belemenni.

2. leszophatsz

3. Köszönöm a biztatást, nem ezzel van a probléma, rengeteget mozgok, már dolgozom.

2013. jan. 4. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

de mi sül el rosszul? ez egy anonim oldal, írd le nyugodtan akár konkrétan is, hogy mire gondolsz..

próbálok segíteni, női szemmel én lehet máshogy látnám a dolgokat...lehet hogy a lány nem is gondolja ezeket "cikinek" csak te érzed ezt, nem?:)

2013. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam egy privát üzenetet.
2013. jan. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!